Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mit gondoltok,nagy az esély...

Mit gondoltok,nagy az esély arra,hogy visszaálljunk online oktatásra?

Figyelt kérdés
A debreceni egyetemre járok,és borzasztóan érzem magam attól,hogy utaznom kell a villamoson,ahol tömegnyomor van+ olyan iskolába járok,ahol a hallgatók nagy része más országból érkezik,vagy ingázik az egyetem és a külföldi lakhelye között. Egyszerűen nem bírom felfogni,hogy lehet az,hogy napi több száz új fertőzött mellett nyitva tartanak az iskolák? Félreértés ne essék,nem lusta vagyok iskolába járni,csak félek kockáztatni a saját,és családom egészségét/életét. Beszéltem ismerősökkel,akik más egyetemre járnak,és mindenhol arra számítanak,hogy 1-2héten belül minden visszaáll,és visszavonulnak homeofficeba,viszont nálunk nem nagyon emlegetik ezt. Mit gondoltok,nagy esély van arra,hogy zárjanak az iskolák?
2020. szept. 11. 18:46
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
10: Akár 1000 is lehet, akkor se fog Viktor. Azt fogják kommunikálni, hogy minden rendben van 30 ezer lélegeztető. Mindenki kap ellátást. Mocsok szarok. Szlovákiába sehol sincs ekkora gáz és megis tesznek valamit. Ebből látszik, hogy a Fideszt csak a saját zsebének megtömése a fontos és nem az emberek. Ugyan engem nem érintene, mert már nem járok iskolába, de simán lehet otthon tanulni. Az iskolák miatt terjed ennyire. Láthatod, hogy tavasszal zavarva voltak, nem is volt ennyi beteg. De most mindenki megy fel alá és ártatlan emberek halnak meg, akik lehet még élhettek volna. Ha már egy ember életet megment a korlátozás, már akkor megérte. És nekem ne gyertek azzal a dumával, hogy jajj úgy is meghaltak volna, mert öregek. De amíg telt házas fradi meccsek mehetnek addig ne várjunk semmit.
2020. okt. 27. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Nem közvetlenül az iskolában kapják el vagy terjesztik a diákok, hanem sokkal inkább a tömegközlekedésen. Éppen ezért kéne 12 vagy legalább 14 éves kortól fölfelé digitális otkatás elrendelni.

De Viktorkát csak a pénz és a foci érdekli, szóval minden más le van szarva, mert tudja hogy '22-ben így is nyerni fog, még ha nem is olyan fölényesen mint az elmúlt 3 alkalommal.

2020. okt. 27. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Én azért nem lennék biztos, hogy nyerni fog. :). Főleg, ha így haladunk akkor simán összeomolhat az egészségügy.
2020. okt. 27. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Az internettel rendelkező szavazóinak jelentős részét tényleg elveszíti.

Na de a CSOK-káderek vagy a másik véglet, a Migráns1-en tájékozódó tömegek még simán leszavaznak majd a narancsra.

2020. okt. 27. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!