Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A sulitokban milyen öltözködés...

A sulitokban milyen öltözködési szabályok vannak? Egyetértetek velük?

Figyelt kérdés
Azt is írjátok le hogy általános/közép
2020. szept. 23. 19:02
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk nincs semmilyen szabály abban mész amiben akarsz, akár még szivárvány színű hajjal is mehetsz (volt egypár olyan aki ilyen hajjal járkált). Középiskola
2020. szept. 23. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Semmi nincs, melós ruhát mondjuk elvárják(esti szakképző). Gimiben extrém smink, vagy "BudafuckingPest" póló meg társai tiltottak voltak, mert református gimibe jártam.
2020. szept. 25. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekünk olyan volt, hogy 8.-ban egyik osztálytársnőm felvett egy olyan pólót, aminek a háta közepén egy jó nagy kör volt, gyárilag. Ofő haza akarta küldeni, tesipólója nem tudom, volt-e ott aznap, szerintem nem; na, és akkor de tehát volt nála váltópóló, valamelyik tanár meg is jegyezte, hogy úgy tűnik, számított rá, hogy ki akarják vele majd cseréltetni, vagy hazaküldeni, vagy valami. Ja meg még alsóban néhány szintén lány osztálytársam ilyen haskitevős toppokat (tehát csak a felső fele van meg, mint egy trikó olyan, de tehát a hasat semmilyen szinten nem takarja; és ilyen vékony pántjai vannak; de egyébként átlátszónak nem volt átlátszó, tehát vastagabb, erősebb anyag volt, nem lehetett rajta átlátni, de mindegy; szal kérte a tanítónő ezeket az embereket; hogy ilyet azért ne. És tehát elég volt így az osztálynak elmondania, szülőkkel nem kellett beszélnie, mindenki , aki ilyeneket hordott, megértette; meg még alsóban volt ezis, 3., vagy 4. osztályban; hogy a tanítónéni levakartatta a körömlakkot valamelyik osztálytársamnak a körméről. Mondta nincs lemosója; aszondja erre a tanítónő, nem baj, akkor vakarja le; de meg ne lássa mégegyszer így. Egyéb dolgok miatt nem kellett szólni, mert ezeket az eseteken túlmenően ízlésesen volt mindenki felöltözve; és tehát még stílusszabadság is volt; pl nem volt kinézve valaki azért, mert rocker. Amúgy 1-2 rocker volt, de szóval tehát ízlésesen néztek ki; én sose voltam rocker, de amúgy jól néz ki az a stílus. Többieknek meg ilyen hétköznapi, egyszerű szerkója volt mindig.
2020. nov. 29. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!