Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mért nem zárnak be a középisko...

Mért nem zárnak be a középiskolák Magyarországon?

Figyelt kérdés

A középiskolások már nem kicsik hogy vigyázni kelljen rájuk tehát nem állna le miattuk a gazdaság. Szerintem logikus lépés lenne, mivel egy kicsit így is lassítani lehetne a vírust.


Nektek mi erről a véleményetek ?



2020. okt. 5. 18:57
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
19%
Dehogynem! Értelmetlen olyan intézkedéseket hozni, amit az emberek nem fogadnának el. Egyszer meg lehetett csinálni, hogy rohaggyotthon, palibácsi, karanténslágerek, stb., de másodjára már nem lehetne ezt ledugni az emberek torkán, Orbánék is tudják nagyon jól.
2020. okt. 5. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
44%
Idő kérdése, és befognak zárni a kozepiskolak
2020. okt. 6. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
24%

1. Harmadik osztályban (remélhetőleg) megtanították neked is, hogy ha az ige és az igekötő közé egy szócska ékelődik be, akkor mind a hármat külön írjuk (be fognak zárni)!!!

2. Mire alapozod ezt az igen határozott állítást?

2020. okt. 6. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
86%
Én örülnék neki és ésszerű döntés lenne, de én is kíváncsi vagyok: mire alapozod ezt az állítást #12?
2020. okt. 6. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
78%

Arra amire a kérdező is: a gazdaságot nem befolyásolná, a tanarok dolgoznanak, a diakok tanulnanak ( aki nem az vessen magara..)


Es Viktorunk is aztmondta hogy a halálozàsi adatokat fogják követni, ma ebben új rekord szüleletett pl.


Másrészt lassan itt az influenza is,ami a Coviddal egyutt nagy galibát fog csinalni, ugyhogy megkell lépniük majd ezt

2020. okt. 6. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
45%

Úgy helyes, hogy "meg kell lépnünk"!! Te most szórakozol velem??

Amúgy meg szerintem karantén nélkül nem sok értelme van az iskolák bezárásának, mivel így annyit érnének el, hogy a diákok nem a suliba, hanem bandázni/bulizni járnának. Egy újabb karantén pedig a gazdasági összeomlást jelentené. Szerintem a vakcináig már kihúzzuk jelenléti oktatással.

2020. okt. 6. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
86%
#16: Te lehet, de a krónikus betegeknek nem lenne jó, ha novemberben már napi 40-50 halott lenne.
2020. okt. 6. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
47%
Vigyázzon magára az idős meg a krónikus beteg. Én megteszem amit lehet, mindig hordom a maszkot, de akkor az öregasszonyok is megtehetnék, hogy nem a reggeli csúcsforgalomban mennek piacozni, vagy ha mégis, legalább ők is hordják normálisan azt az átkozott maszkot.
2020. okt. 6. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 A kérdező kommentje:
Szerintem jobb lenne otthon tanulni, mert egész nap maszkban lenni nem túl kellemes. Nyilván elviselheto, de azért elég zavaró
2020. okt. 6. 21:53
 20/25 valaki : ***** válasza:
19%

Kérdező!

Maszkra nem kötelezhetnek téged az osztályteremben. Csak a folyosón, udvaron stb.

2020. okt. 7. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!