Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mért nem zárnak be a középisko...

Mért nem zárnak be a középiskolák Magyarországon?

Figyelt kérdés

A középiskolások már nem kicsik hogy vigyázni kelljen rájuk tehát nem állna le miattuk a gazdaság. Szerintem logikus lépés lenne, mivel egy kicsit így is lassítani lehetne a vírust.


Nektek mi erről a véleményetek ?



2020. okt. 5. 18:57
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
59%

Én opcionálissá tenném a sulit/ovit.Nálunk(vidéki általános) jelenleg választható hogy bejár-e a gyerek az iskolába vagy otthonról tanul.Ha az utóbbi akkor semmi segítséget nem kap,lehet nyomozgatni mi az aznapi lecke.

Viszont az oviba,gimibe kötelező a bejárás.3 gyerekem jár 3 különböző intézménybe,furcsa hogy mindben más az elvárás a maszkkal stb kapcsolatban.

2020. okt. 7. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
69%

De igen, a teremben is kotelezhetik maszkviselesre, HA a padok kozotti tavolsag nem kivitelezheto az eloirtak szerint! Nalunk 5cm hijan nincs meg, igy kotelezo oran is a maszk, pedig esti tagozat, kb 10en vagyunk csak.

Mielott hulyesegeket kommenteltek tajekozodjatok!


Es igen is jo lenne a kozepiskolakat es az egyetemeket atallitani digitalisra, mert eletveszelyes a kozosseg! Ahova en narok nappalisoknal 2 osztaly van karsntenban es 3 tanar. Minden nap amikor nekunk oktatas van, rettegve megyek be elkapom-e a mosdoban, a padhoz erve, a kapu kilincset fogva. Elottem fel oraja tusszentette le egy diak, aki tunetmentes horodzo pl...

Annyira rossz mar a helyzet, hogy egeszseges emberek is belehalnak (ma mondta Muller doktorno), en hiaba viselem a maszkot, ha mas nem es kohog, taknyol, kopkod ossze vissza mindenfele!

Termeszetesen az utcan, buszon , meloban is megfertozodhetsz, epp ezert mar ideje lenne kijarasi korlatozast elrendelni, hogy legalabb ellapositsak a jarvanyt!

Engem nem erdekel a gazdasag, ha belehalok en vagy egy szerettem. Majd helyre all a gazdasag, ha vege ennem a borzalomnak, jovo osszre lesz oltas.

2020. okt. 7. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
16%
A halottnak már mindegy, a túlélőnek viszont nagyon nem mindegy, hogy mennyire teszik tönkre korlátozások mentálisan és anyagilag.
2020. okt. 7. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
75%
23as ezt gondold at ujra, akkor is ezt irnad e ha anyad, tesod, parod halna e bele...
2020. okt. 8. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 A kérdező kommentje:

Nekünk kötelező a teremben is maszkot Hordani ):

Nálunk 3 tanárunk, és 1 csoporttársam is elkapta a vírust és nem volt semmilyen korlátozás.

Nem sok esély van hogy bezárják

a középiskolákat

2020. okt. 8. 17:00
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!