Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Milyen faktot válasszak?

Milyen faktot válasszak?

Figyelt kérdés

Pontosabban nem tudom még mi legyek. Tanárnak tudnám magam elképzelni, kémia tanárnak, középiskolában. Vannak más elképzeléseim is, de azok szerintem nem illenek a személyeségemhez.

Milyen iskolai végzettség kell egy közepiskolai tanárnak? Milyen emelt szintű faktos érettségi kell?

Én utánanéztem, de sok mindent olvastam, olyat is, hogy pszichológiai szakokat is el kell végezni. Tudna valaki itt pontos tájékoztatást adni? Nagyon szépen köszönöm a válaszokat, előre is.



2020. szept. 19. 17:45
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Nézd meg a Felvin milyen érettségit kér és az alapján válassz faktot. De ha kémia tanár szeretnél lenni akkor szerintem egyértelmű, hogy a kémiát választod.
2020. szept. 21. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
92%

Én kémia matekra mennék, a pszicho miatt ne aggódj az a tanárképzés része az alap pszihologia csak egy tantárgy lesz a fősulin/ egyetemen

És ne feledd a nyelvvizsgát! Még gimiben tedd le mert utána nem lesz időd rá úgy!

Irodalom töriszakos tanárnak mentem volna én is :) most halasztok :) hajrá!

2020. szept. 22. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!