Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szerintetek hogy alakulnak...

Szerintetek hogy alakulnak 2021-ben a ponthatárok?

Figyelt kérdés

Idén azt vettem észre, hogy egészen lement sok, nem tudom a vírus miatt, hogy talán kevesebb jelentkező lett, mert nem mindenki érettségizett, de ha ez így van és valamelyik szakokon valóban emiatt ment le, akkor jövőre meg felugrik egy nagyot?

Konkrétan az Óbudai Egyetem érdekelne, mert az eddig 350-370 között mozgott, most le ment 320-ra a mérnökinfó, jövőre is ennyire alacsony lesz a határ, vagy 400 is lehet?

(Mielőtt valaki azt kezdené gondolni, hogy 320-at akarnék, mert alig van pontom, nem, ez nem igaz, jelenleg 408 pontom van, ami nem valami sok még így sem, és félek, hogy most megugorhat egy nagyot, ami miatt nem lesz elég.)



2020. okt. 6. 13:29
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Most akkor te már leérettségiztél ugye? Szinte tuti, hogy nem megy fel 408 fölé, ha a vírus előtti időben 350-370 volt. BME se ment csak ritkán 400 fölé. Akkor az OE se fog 99%. Szerintem, mint vírus előtt. 408 elég lesz szinte tuti. :D
2020. okt. 7. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!