Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » 16 nap alatt hány tételt...

16 nap alatt hány tételt tudnál megtanulni ahhoz, hogy ne bukj meg? Milyen szakos vagy, milyen tárgyból írtál példát?

Figyelt kérdés

2020. okt. 24. 20:43
 1/5 Miss Endzsi ***** válasza:
100%
Ennyi idő alatt tanultam meg az összes történelem, nyelvtan, angol tételt érettségire.
2020. okt. 24. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Kb effektíven 16, hogy 5-ösre menjen.
2020. okt. 24. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Miss Endzsi ***** válasza:
29%
Mondjuk ha semmi fogalmad nincs a tételekről, akkor szerintem max 5-t tudsz egy nap.
2020. okt. 24. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Hogy ne bukjak meg? Ha egymással összefüggő (azonos terület, hasonló témakör) tételek, akkor 80-100 körül.


Ha ötöst akarok, inkább 30-40...

Ennyi volt záróvizsgán is, 2 hét alatt megtanultam ötösre.


A matek szigós tételek most mondjuk másmilyenek, az nekem mindig is könnyebben ment, ott pár nap alatt megtanultam a dolgokat, mert azt ha egyszer érti az ember, le tudja vezetni, nem úgy, mint egy szakszavas, tanulósabb szart. Szóval ott könnyű felépíteni a feleletet (számomra) józan paraszti ésszel.

2020. okt. 25. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Matek analízis 1-2-t és matek szigorlatot leszámítva minden menne, de sose volt ennyi teljes napom a többire.

Hogy a matek jelölésekre emlékezzek, arra egy élet is kevés.

2020. okt. 25. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!