Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A Nyíregyházi Egyetemen,...

A Nyíregyházi Egyetemen, Gépészmérnökin milyen nehéz a Matek? Egyáltalán van esélyem bekerülni ilyen jegyekkel? (Lent)

Figyelt kérdés

Fizika: 5, Informatika: 5, Kémia: 4, Matek: 3

Jelenleg tizenegyedikes vagyok, Technikumba tanulok, Gépgyártás - technológiai technikusnak. Nyelvvizsgát 12. osztályba szeretném megszerezni,középfokon, komplexen, szerintem érettségi előtt.

Műszaki beállítottságú vagyok, jó a kézügyességem, szinte minden gép megszereléséhez értek.



2020. okt. 25. 14:01
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
100%
Szuper! Akkor csak előre és fel a fejjel!
2020. okt. 25. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
0%
Na kérdező, megcsináltad a feladatokat amiket linkeltem? Sikerült?
2020. okt. 26. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 Vodafonelive ***** válasza:
100%
#22, hogyjuk mar ezt az egeszet, raer neki akkor megtanulni ezt, hogy ha odajut. Azert egy erettsegi temakor meg ez teljesen mas...
2020. okt. 26. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
100%

22-es, savanyú a szőlő?

23-as jól írta, majd azzal ráér még. Most egyelőre az érettségi legyen jó és vegyék fel. A többin majd gondolkodik akkor mikor eljut odáig.

2020. okt. 26. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
Utolsó kettő ti mérnök szakon tanultok? Mert itt nem úgy van ám hogy a tanárbácsi/néni megtanítja az anyagot. Ledarálja, kivetíti, és old meg magad. Messze nem olyan mint a középiskola.Ha valaki szakközépben 3as matekból ne igazán ábrándozzon mérnöki karrierről.
2020. okt. 27. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 Vodafonelive ***** válasza:

Én végeztem BSc és MSc-t is. A mestert levelezőn, csak ott kb. a BSc-s tudásomat használtam fel, mert néhol még csak anyagot sem adtak semmire.

Most egy második mestert csinálok és itt legalább leadják meg elmondják a legtöbb dolgot.

2020. okt. 27. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!