Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Orvosi egyetem mellett diákmunka?

Orvosi egyetem mellett diákmunka?

Figyelt kérdés
Sziasztok, az lenne a kérdésem, hogy az orvosi egyetem mellett mennyire nehéz diákmunkát vállalni? Előre is köszi.

2020. okt. 28. 21:37
 1/7 anonim ***** válasza:
94%

Valóság: Sem időd, sem energiád nem lesz rá.


Gyakoris válaszok: "Há éne melette melóztam, napi 10-12 órába, osz meglett az első lakásom a ferraji mellé!."

2020. okt. 28. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
99%

Első 2-3 évben nincs rá idő és energia, utána már lehet dolgozgatni.

Számos órán (előadások, szemináriumok, gyakorlatok) ott kell lenni személyesen, majd otthon leülni tanulni. Elég nagy az anyag és nem is könnyű.

2020. okt. 28. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Én negyedévtől kezdve elsősegélyeztem diszkókban (Pesten tanultam, itt viszonylag sok hely van, ahol fizetnek ilyenért). Nem volt egy kemény dolog, általában nem történt semmi és lehetett tanulni meg aludni. Heti 1-2 éjszakát csináltam, többet nem mertem vállalni. Meg aztán voltak azok, akik segédápolóként dolgoztak kórházakban, na ők nem tudom, hogy bírták.


De az első 2-3 évben tényleg szinte lehetetlen, annyi időt és energiát igényel az egyetemen a puszta túlélés, hogy dolgozni nem marad.

2020. okt. 28. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Maximum hétvégén nagyon ritkán. De nem jellemző, hogy orvosi mellett bárki is dolgozzon, ami teljesen érthető!
2020. okt. 28. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Első 2-3 évben nem nagyon érdemes bevállalni, ha nem akarsz csúszni. Utána már kicsit több a szabadidő, de akkor is lesznek gyakorlatok, amik időpontját nem te választod, úgyhogy annyit semmiképpen nem fogsz tudni dolgozni, hogy a teljes megélhetésed ebből fedezd. De ha csak zsebpénznek kell, akkor nyugodtan.
2020. okt. 29. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg valami home office-t lehetséges vállalni, na persze nem heti 30-40 órában.
2020. nov. 5. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

En dolgoztam apa mellett, de nekem könnyű volt mert neki vab egy egész maganrendeloje és úgy mentem ahogy akartam akkor amikor akartam és csak nekem is segítség volt.

Segedapolokent is dolgoztam kórházban, én nyáron nem voltam itthon sokszor így evkozben próbáltam dolgozgatni és azt elfogadtak nyári gyakorlatnak. Akkor mentem amikor volt időm és kedvem, nem csúsztam az orvosin, az átlagom 4es felett volt mindig, de más munkákat nem igazán lehet, max a home officet

2022. dec. 29. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!