Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Járvány terjedése miatti...

Járvány terjedése miatti szigorítások miatt iskolai oktatás átváltásra kerülhet a sor. Mikor?

Figyelt kérdés

Müller Cecília azt mondta, félő, hogy elkerulhetetlen a drasztikus szigoritas. (olvashato a koronavirus.gov.hu oldalon)

Nem szeretnenek drasztikus valtozast tenni, de ha muszaj lesz, akkor elkerulhetetlen.

Mielott barki megszolna, hogy miert remenykedek annyira a digitalis oktatasban, azert, mert edesanyam beteg, nem, nem koronavirusos... Szeretnek vele minnel tobb idot tolteni.


2020. nov. 1. 22:42
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Én nem tudom már mit akarnak. Már órán is kell a maszk mostantól, feleeleges intézkedések, ezekkel nem leszunk nagyobb biztonsagban.
2020. nov. 2. 12:24
 12/14 anonim ***** válasza:
73%

"Én nem tudom már mit akarnak"


semmit nem akarnak, senki se képes mosolygás nélkül állítani hogy a maszkos baromkodás ér valamit, de addig akarják húzni látszatintézkedésekkel a bezárást amíg lehet.


de hülyén csinálják mert így lehet épp a karácsonyi roham előtt kényszerülnek valóban szigorú lépésekre és az tényleg pénzügyi KO lesz.

Míg még most nem lenne az.

2020. nov. 2. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Középiskolákba már nagyon kellene. Most is koronavírusos családtag miatt karanténba vagyok, ennek leteltével már 100 óra hiányzásba vagyok.


Szerintetek ez így rendben van?

Úgy össze fog gyűlni a 250 óra év végéig, hogy csak úgy penderítenek kifelé a suliból.



Persze sokan érvelnek azzal, hogy úgyse tanul a gyerek meg aaa úgyis bandázni fog.

Hogyne, aki tanulni akar az tanul otthon is akinek meg az az álma, hogy a betonon térdepeljen majd egész életében (természetesen ezzel semmi probléma nincs, nem azért írom, hogy lenézzem a kőműveseket mert nagyon hasznos tagjai a társadalomnak mint minden más szakember is) az meg úgyis arra hajt, hogy élje túl az érettségit szóval az ő fejükbe jelenléti oktatással se versz be többet.

2020. nov. 3. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
51%

#13


Én csak gyanú miatt vagyok. Én is erről beszélek, a 250 óra így olyan könnyen ki fog gyűlni, hogy szép lesz nézni. Ennél a távoktatás biztosan jobb lenne.

2020. nov. 3. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!