Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szerintetek mikortól lesz...

Szerintetek mikortól lesz távoktatás?

Figyelt kérdés
Érdekelne, tekintettel a helyzetre, hogy ki mit gondol mikortól fogják bezárni az iskolákat?

2020. nov. 1. 22:59
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
22%
Szerintem nem lesz.
2020. nov. 1. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
17%
Szerintem ezzel már nem foglalkoznak. Segíts magadon... tudod.
2020. nov. 1. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
60%

Karácsonyig biztos kihúzzák. Szerintük akkor körül lesz a csúcs (valamikor decemberben), biztos megvárják, hogy igazuk lesz-e, tavasszal napra megmondták, hogy az érettségi napja körül lesz. De ha nem jön be a számításuk, és szigorítás jönne, akkor sem zárnának be az iskolák. Valószínű az lenne, mint a Franciáknál vagy tán az Angoloknál, sehova se ki, se be, csak dolgozni tanulni és ami létfontosságú. De még ezelőtt is vannak fokozatok, vásárlási idősáv, korlátozottabb nyitvatartás, tömegrendezvények kiiktatása...

Akármi is lesz, még odébb van.

2020. nov. 1. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
14%
Én is azon a véleményen vagyok, hogy nem lesz országosan elrendelt digitális oktatás.
2020. nov. 2. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
76%
Jó lenne, ha minél hamarabb.
2020. nov. 2. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
90%

Jelenlegi helyzetben azt gondolom, hogy ha csak az egészségügyi érdekeket nézzük akkor azért már bőven indokolt az iskolákra rátenni a lakatot, viszont sem a gazdaság nem kívánja, valamint most a szlovákok teszteredménye megmutatta, hogy mennyire alacsony egy ország fertőzöttsége, emiatt pedig nem fogják kockára tenni az egész közoktatást.



Én most amit nagyon várnék már, hogy bejelentsék a zártkapus mecsseket mert mondhat bárki bármit azok terjesztik a legjobban a vírust.



De ha a kormány fejével próbálok gondolkodni akkor szerintem a következő intézkedés a Black Friday idejére tehető ami annyit takar, hogy kötelező lesz a maszkviselés nyílt téren is a vásárlási láz miatt megnövekedett forgalomra hagyatkozva. Értelme nulla de a látszat ott van.

2020. nov. 2. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
84%
De az csak egy dolog, lehúzhatod a százalékot a vécén, ha az eü. nem fogja bírni. És itt nem csak az ágyak betelésére gondolok.
2020. nov. 2. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
36%
Szünet után sem sikerül befejezni, mi? Na mi a következő világvégedátum?
2020. nov. 2. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:
76%

Eléggé látszik hogy a kormány nem akarja bevezetni, ha akarta volna már megtették volna.


Nem sok esélyét látom hogy bezárnak, de talán ha a járvány a csúcson lesz,a mostaninál jóval többen halnak meg, és a nép már nagyon akarja talán december-január körül elrendelik 3 hétre

2020. nov. 2. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
78%

Én látok rá esélyt hogy iskolabezaras lesz, már több kormánypárti is ezt kéri.

Már túl sok a napi halott.


A szlovák eredményeket pedig nem kell készpénznek venni. Ha megismételnek 2 hét múlva akkor talán igen.


Ha kevés az antigen és a kimutatásai határt nem éri el akkor a teszt negatív eredményt mutat ezért is kell a negatív tesztet is ismételni.


Másrészt kizártnak tartom hogy ilyen gyorsan feldolgozták és kiertekeltek ennyi eredmenyt.

Ehhez szaktudás kell es tapasztalat. Nem túl sok labor és személy van aki ért a PCR tesztekhez ezért is erősen megkérdőjelezhető az eredmeny.

2020. nov. 2. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!