Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Miért jönnek azzal, hogy a...

Miért jönnek azzal, hogy a digitális oktatás nem olyan hatékony, mint a jelenléti? Most egy világjárvány kellős közepén ez szempont?

Figyelt kérdés
Az egészség lenne az első, nem?
2020. nov. 4. 20:39
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
29%
Azért jönnek azzal, mert ez az igazság. Az oktatás kicsit fontosabb annál, hogy pár száz haláleset miatt megbénítsuk.
2020. nov. 5. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
50%

Az egészség csak elvben az első, gyakorlatilag a megélhetés, ennek kedvéért pedig a gyermekmegőrzés.

Van, akinek hatékonyabb a jelenléti, mivel akkor a tanár nemcsak küld egy fájlt, hanem élőben megkérdezhető, ha valaki nem ért valamit. Ráadásul a húzóerő, vagy adott tárgy szakértői, például a legjobb matekos sincs jelen, őt sem lehet megkérdezni a szünetben. Persze ha épp karanténban van, akkor ugyanúgy nem tud segíteni. Vannak, akik leeresztenek, ha egyedül, otthon kell tanulni, és nem lehet összeülni barátokkal.

Persze ha a tanári kar harmada hiányzik, és nem tudnak szakos helyettesítést biztosítani, akkor érdemesebb lesz évet ismételtetni sok tanulóval.

2020. nov. 5. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
0%

2 par hetrol????? More otthon ultem online oktatasban fel evet es holnaptol megyek vissza azt mondjak 30 nap de szerintem elesz az tobb is

Nem baj minden tanarnak boldog karacsonyt es ujevet kivantam plusz meg kellemes husveti unepeket is xd

2020. nov. 10. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!