Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Hogyan mondjam anyának hogy...

Hogyan mondjam anyának hogy nem érzem jól magam és nem akarok iskolába menni?

Figyelt kérdés
Ma(vagyis tegnap mert már hajnal van) nem mentem mert annyira szédültem és fájt a fejem azt szülői igazolással leigazolta. Viszont most is ilyen hőhullám van rajtam izzadok és szédülök szorít a fejem, nem vagyok jobban, vettem be gyógyszert azt várom hogy hasson. Ideges lenne ha felkelteném és ha nem mennék mert hogy nehéz lesz bepótolni az anyagot megilyenek, de tényleg nem érzem jól magam. Nincs sok hiányzásom de ő nem engedi hogy hiányozzak. Most keltsem fel hogy rosszul vagyok vagy inkább is menjek el iskolába és lesz ami lesz? Feleslegesen kelteném fel mert vettem be gyógyszert ő se tudna ennél többet tenni szerintem. Nem tudom mit kéne tennem
2020. nov. 5. 00:30
 1/9 anonim ***** válasza:
95%
Elég ha nem kelsz ki az ágyból és ha kérdezi mi van szenvedve válaszolsz hogy majd meghalsz.
2020. nov. 5. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
74%

Anya rosszul vagyok, nagyon szédülök, szorít a fejem. Nem érzem jól magam.

Ha beteg vagy, akkor hiába nem engedi. Betegen most biztos be sem engednek a suliba, már a bejáratnál járőröznek a kis hőmérőjükkel a "kopók", ha meglátják, hogy odamész holt sápadtan, szédülve kirúgnak páros lábbal, hogy távozz sátán, mert fosnak ezek most mindentől.

2020. nov. 5. 04:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem hajnali fél egykor kell eldonteni, hogy menjél-e iskolába, hanem most, reggel.
2020. nov. 5. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
80%
Ismerős, engem sem engedték otthon maradni 38 fokos láz alatt... Szerintem menj be, és ha hazaküldemek akkor lesz pár napod.
2020. nov. 5. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
98%
Az milyen már, hogy egy beteg gyerek nem mer szólni a saját anyjának, hogy rosszul érzi magát? 😢😢😢
2020. nov. 5. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Elmentem iskolába a portánál 38.6-ot mértek hívták anyát és most itthon vagyok.
2020. nov. 5. 09:05
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy miért nem mertél szólni a saját anyádnak? Az rendbe van hogy nem enged hiányozni, hogy dehogy lemaradj nagyon, de ha már az összeesés környékén vagy csak nem hülye, bár ahogy látom te nagyon-nagy megfélemlítésben élsz anyád mellett ha szólni nem mersz hozzá ha beteg vagy.
2020. nov. 5. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Hogy kerültél haza? Érted kellett mennie?
2020. nov. 5. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Ha beteg vagyok veszekszik velem hogy miattam van vagy hogy hazudok és csak lopóm a napot lusta vagyok iskolába menni és csak színészkedek.

8/ felhívták anyát hogy jöjjön értem, de ha nem tudott volna is haza kell mennem

2020. nov. 5. 22:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!