Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogy mondjam el a szüleimnek...

Hogy mondjam el a szüleimnek hogy nem akarok iskolába járni már?

Figyelt kérdés
Sajna nagyon gáz 19 éves vagyok és még 10. osztályba járok, mert hülye voltam, buktam sokszor, év vesztes vagyok stb. És még 3 évem van, ezt utálom! Ráadásul a szüleim is állandóan molesztálnak itthon a hülyeségeikkel, rohadtul szar, pláne hogy barátaim sincsenek, az osztálytársaimmal se tudok beszélni normálisan! Én már azon gondolkodom hogy kiiratkozom a suliból és hajléktalan leszek mert 3 évig nem fogom megint kibírni ezt az egészet???
2014. szept. 4. 16:14
1 2 3 4
 1/34 A kérdező kommentje:
vélemény? mit tegyek?
2014. szept. 4. 16:14
 2/34 anonim ***** válasza:
100%
Keress munkát. A sulit végezd el esti tagozaton.
2014. szept. 4. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
90%

És hajléktalanként jobb lesz? Ugyanmár...

Szerintem embereld meg magad, és menj át esti iskolába, mellette pedig dolgozz valamit.

2014. szept. 4. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
89%
19 éves vagy. Menj el dolgozni, és mellette estin (vagy levelezőn) fejezd be az iskolát. Szerintem ezt a szüleid igy simán elfogadnák.
2014. szept. 4. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg gáz 19 évesen 10-be járni:)Vajon miért molesztálna a szüleid?Mert a te jövődről van szó!!!Kapd össze magad és vért izzadva is de legalább egy nyomorult szakmát szerezz magadnak!Az ember sok mindent kibir.Bizony hajléktalan leszel,jó lesz a mocsokba dagonyázni ázni fázni,netán éhezni.Ne akarj le sűjedni.látod korod szerint felnőtt vagy,mégis milyen gyerek..
2014. szept. 4. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim válasza:
100%
Figyelj. Én abszolúte átérzem ezt. Kétszeres év vesztes vagyok, egyrészt mert az egyik szemem 20%-osan lát, ezért oviban az utolsó 3 évemben ragasztották a jó szememet, hogy a rossz fejlődjön, (lósz@rt s ért) úgyhogy az oviban plusz 1 év és az év vesztesség... kilencedikes vagyok, mégis 16 éves... Minden osztálytársam 14 éves, úgyhogy kiközösítenek. Szóval rohadtul átérzem a problémádat. És kitartás, csináld végig, én is megteszem.
2014. szept. 4. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 A kérdező kommentje:
de már olyan lelki állapotban vagyok hogy nem érdekel hogy mi történik velem
2014. szept. 4. 16:24
 8/34 anonim ***** válasza:
70%
MOST inkább csak sajnáltatod magad, de szerinted tényleg jobb lesz hajléktalanként? :) te is tudod a választ.
2014. szept. 4. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat

Nem hinném hogy kibírom itt tovább. A szüleim nem dobnának ki ugyan, de ha itthon lennék csak mindig azzal molesztálnálak, hogy eltartanak és nem csinálok semmit, ezért önszántamból lépek le inkább, én nem akarok semmit, csak hagyjon már békén mindenki

2014. szept. 4. 16:26
 10/34 anonim válasza:
52%
2 év. Ennyi amennyit ki kéne bírnod. Nem sok ez, kibírod, úgyis olyan gyorsan megy az idő, ne add fel! Annyi az egész, hogy lesz@rsz mindenkit, és csak az órára figyelsz, tanulsz. Ha egyszer lesznek gyerekeid, majd tudsz erről beszélni, hogy a jó apjuk mennyit szenvedett:)
2014. szept. 4. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!