Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ma azt mondta Orbán, hogy...

Ma azt mondta Orbán, hogy azért nem akarják a sulikat digitális oktatásra átállítani, mert nem maradnának otthon a diákok. Viszont ezt meg lehetne oldani azzal, ha a diákoknak kijárási tilalmat rendelnének el. Problem solved, nem?

Figyelt kérdés
2020. nov. 6. 15:39
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
33%
Mutass egy olyan tinit, aki szót fogad...
2020. nov. 6. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Így otthon maradásra lehetne bírni a középsulisokat (általánost nem kell átállítani). Persze akkor a rendőrségnek is aktívnak kéne lenni, és járőrözni, és igazoltatni azokat, akik iskola időben az utcán vannak. Ha kell, pedig büntetni.
2020. nov. 6. 15:41
 3/20 anonim ***** válasza:
62%

A büntit meg ki fogja kifizetni? Anyuciék, mi?

Miből, amikor az emberek fele elveszíti a munkáját, vagy elvesztette 5-6 hónapon belül?

Miért fáj ez a suli neked ennyire?

Ha otthon van, kilóg, össze-vissza járkál, tapperol és terjeszt.

Az iskolába bemegy a gyerek, leül egy padba, nyugi van egész álló nap. Ugyanazt látja, akit tegnap és tegnapelőtt, aki szintén semmi mást nem csinált, mint ott ült. Problem solved.

2020. nov. 6. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
29%
Kérlek, legközelebb gondold át, hogy mennyire van realitása annak, amit írsz. Ezt pl. tök felesleges volt ideböfögnöd.
2020. nov. 6. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
51%

Jah,kijárási tilalom...A középsulisok miatt...

Szerinted ezt mennyien fogadnák el?:D

Múltjor láttam egy videót,hogy Nápolyban "csak" korlátozás volt,de már emiatt is az utcára vonultak meg gyújtogattak.

Szerinted itthon mi lenne,ha bevezetnék a tilalmat azzal az indokkal,hogy a tizenévesek ne járjanak el ide-oda????

Légyszi eløször gondolkozz,es ne csak az lebegjen a szemed előtt,hogy otthon lustulsz.

Épp van elég baj,de látom neked van időd ilyeneken gondolkodni

2020. nov. 6. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Hát akkor a szülő fizetné. Nem a szülő dolga a nevelés? Egy-két ilyen eset után kapásból otthon maradnának. Mert akkor lehet már nem is a yardtól, hanem a szülők általi büntetéstől is félne a diák. Mint mondtam, ez csak a középsulisokra vonatkozna, mert az általánost én is nyitva hagynám.
2020. nov. 6. 15:49
 7/20 A kérdező kommentje:

#5


Nem mindenkinek, hanem csak a kamaszoknak lenne kijárási tilalom.


Szerintem sok öreg tapsolna ennek, hisz végre büntetnék a szerintük mihaszna fiatalokat. Jelenleg az iskolában ülni is büntetés nekik, normál helyzetben nem lenne, de most covid közben az. Bár a terrorban tartott gyermekeknek mindennap szenvedés az iskola....

2020. nov. 6. 15:53
 8/20 anonim ***** válasza:
22%
Szerintem neked Lipótmezőn lenne a legjobb helyed, kár, hogy megszűnt.
2020. nov. 6. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
28%
Hamar kezdődött ez a péntek este, úgy látom. Ha ilyen ütemben tolod a tudatmódosítót, az esti híradó idejére már teljesen elkészülsz, azt' nem lesz jó a buli.
2020. nov. 6. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
82%

Vannak gyerekek, akik a suliban vannak melegben, ott kapnak enni és ott vannak biztonságban.

Szerinted csak budapesti közép és felsőosztálybeli mihasznák élnek Mo-on?

Tanulj még és akkor nyilatkozz komolyabb dolgokról, ha eljutottál egy szintre. Ez így több, mint kínos.

2020. nov. 6. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!