Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ma azt mondta Orbán, hogy...

Ma azt mondta Orbán, hogy azért nem akarják a sulikat digitális oktatásra átállítani, mert nem maradnának otthon a diákok. Viszont ezt meg lehetne oldani azzal, ha a diákoknak kijárási tilalmat rendelnének el. Problem solved, nem?

Figyelt kérdés
2020. nov. 6. 15:39
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
68%
Én egyet értek a kerdezővel. Én már a második hete vagyok itthon betegség miatt. Kolliumban is egyre többen mennek haza mivel belázasodnak illetve betegek leszek. Vagy aki bejárós lenne vagy kollégista annak online lenne.
2020. nov. 6. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
34%

Köszi,akkor maradjak a négy fal között,ne mehessek el sportolni,sétálni a friss levegőre? Legyek bezárva hetekig és dilizzek be? Legyek megfosztva a szabadságomtól és érezzem magam úgy mint egy börtöntöltelék,csak azért mert egyesek mèg mindig nem fogják fel,hogy védekezni kell a vírus ellen?!

Kösz,de nem! Nagyszüleimet hónapok óta nem látogattam meg,elmaradt egy csomó programom,le kellett sok mindenről mondanom emiatt a sz*r miatt,de megértem és tudom,hogy miért szükséges.

Na de hogy a 15-18 éves korosztályt bezárni,a nyuggereket,akiket meg veszélyeztet a vírus szabadon engedni,bocs,de nem tudom megérteni!



És igen leírom neked:ez egy rohadt nagy baromság!

Ennek sokkal több hátránya mint előnye lenne.

2020. nov. 6. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
41%
Ok, akkor mondjuk, hogy hétköznap 8 és 16 óra között kijárási tilalom van a középiskolásoknak. 16 óra után és hétvégén meg ugyanúgy mehetnek mindenhová, és mennek is. Mivel vagyunk előrébb?
2020. nov. 6. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
Csak egy ötlet volt... Szerintem erre a pár hétre nem lenne nagy áldozat.
2020. nov. 6. 16:00
 15/20 anonim ***** válasza:
43%

Jah. Szerinted.


Hány éves vagy és mivel foglalkozol?

2020. nov. 6. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:

#13

Akkor otthon tanulnának, mert más dolguk nem lenne.


#12

Az udvaron mozoghatnál. Na, meg ha a yardot kicselezed, bár az nyilván kibúvás lenne.

2020. nov. 6. 16:03
 17/20 A kérdező kommentje:

#15


Érettségi utáni szakképzésben vagyok jelenleg.

2020. nov. 6. 16:04
 18/20 anonim ***** válasza:
65%

Én egyetértek veled, de ennek a betartására nem lenne rendőri kapacitás. Én egyetemista vagyok, nálunk is be kellene zárni, a kolit meg felszámolni. Rengeteg a beteg, és teljesen ellenőrizhetetlen a közeg. A gyakorlatokon 10 cm-re ülünk órákon át egymás mellett. Aztán meg menjünk haza, jó, mi?

De a többség nagyon odavan, hogy a jelenléti oktatás kell, és igaz, tavasszal is az évfolyam nagyobb része "bandázott".

Akik meg már nincsenek az oktatásban, kb. leköpnek minden diákot, akik online akarnak tanulni. Pedig aki akar, az tud online tanulni, hatékonyabban is, mint a hagyományos formában.

Az én szakom elvileg gyakorlatorientált kellene hogy legyen, de a gyakorlatok kritikán aluliak, csak időpocsékolás, attól ugyan nem leszek előrébb, sajnos.

2020. nov. 6. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:

#18

Akik leköpnék a mostani diákokat, csak irigyek, hogy nekik ilyen lehetőségeik nem voltak. Ugyanazokat a szivatásokat kívánják a maiaknak, amit ők is átéltek akár tanár, akár erősebb diáktárstól.

2020. nov. 6. 16:20
 20/20 anonim ***** válasza:
18 vagyok: ANNYIRA TUDTAM, hogy 0%-os leszek:D
2020. nov. 6. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!