Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Digitális oktatás, koronavírus...

Digitális oktatás, koronavírus! Többi lent!?? 👇👇👇👇

Figyelt kérdés

Helló, mindenkinek!

Miskolcra járok suliba, mivel már ott is megjelent a Covid tanàr fertőzöttek, akkor sem zárják be, illetve semmilyen digitális oktatást nem rendelnek el még osztályokkal sem. Mivel én vidékről járok be, 30km. Viselek mindig maszkot, kesztyűt. Az iskolában még jobban félek mint az utazàskor. A többi diák nem veszi komolyan, nem vesznek fel maszkot, nem fertőtlenítenek. Ha ez így halad, baj lesz. A teremben mi nem maradhatunk az óra után, így a folyosón vàrakozunk, az a rengeteg diák. Kb 120-130 diák/folyósó ahol nem fertőtlenítenek normálisan. Bocsi, hogy ennyire körül írtam, csak, hogy mindenki tisztán lásson. Semmilyen módon nem lehet megoldani azt, hogy digitális oktatásban tanuljak tovább? Több osztálytársamat és engem is nagyon érdekel, hogy valami kérvényt nem lehetne-e benyújtani az igazgatónőnek? Nincs erre semmi megoldás? Nagyon szépen köszönöm a válaszokat és, hogy elolvastad! 😊😊??



2020. nov. 7. 22:23
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
46%
Egyéni tanrendet lehet kérvényezni, de a félelem nem elég indok, sok esetben még az sem, ha krónikus beteggel élsz egy háztartásban.
2020. nov. 7. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
51%

Kb minden iskolaban ez a helyzet most, nem fognak csak a diakok keresere digitalisra atallni. Akkor fordulhat elo nagyon maximum az adott intezmenyben, ha tul sok tanarnak lenne pozitiv tesztje, a helyettesites nem megoldhato, akkor esetleg par hetre bevezetnek megint, de akkor sem honapokrol lenne szo.

Az atlag ember dolgozik,tanul, tomegkozlekedik, az elet nem allhat meg.

2020. nov. 7. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
74%
Nem.
2020. nov. 7. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
67%

"Az atlag ember dolgozik,tanul, tomegkozlekedik, az elet nem allhat meg."


Hát pedig vedd be a Xanaxot mert (legalábbis az iskolák kapcsán) az élet bizony igen hamarosan meg fog állni.

2020. nov. 8. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
90%

" az elet nem allhat meg"


Érdekes, az ÖSSZES környező országban bezártak-ott megállt az élet? Ott kibírják? Csak itt KIpcsákiában nem?

2020. nov. 8. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
31%

Magyarország másképp védekezik, mint a környező országok.


Szerintem megvárják az őszi szünet utáni 10. napot és megnézik, hogy van e szoros kapcsolat a diákok otthon maradása (hiszen a szünetben nem voktak suliban éppúgy mint a digitális oktatás alatt) és a járvány terjedése között.

Elgondolkodtató lenne ha a diákok otthon voltak a szünetben és nem csökkenne a járvány terjedésének sebessége.

2020. nov. 8. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
92%

A kormányunk szerint nem zárható be az iskola, mert a diákok nem maradnak otthon.

Szóval amikor bezárják a mozikat meg ilyeneket, kijárási korlátozással nap közben is, onnantól lehet számítani a távoktatásra, hacsak nem egyszerre jelentik be azokkal a szigorításokkal.

De talán az is kitelne a kormánytól, hogy jönne kijárási korlátozás, minden zárva lenne, kivételek a munkahelyek és az iskolák.

Januárig biztos történik valami

2020. nov. 8. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
94%
Kérdezd meg az igazgatót, ő tud segíteni, hogy hogyan kerhetsz egyéni tanrendet.
2020. nov. 8. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
63%
2-es vagyok. Attol meg, hogy kijarasi korlatozas lesz, vagy bezarjak az iskolakat, meg mittudomen mit, az elet szerintem nem all meg :D Legalabbis nekem, mivel en egyetemen tanulok, es otthonrol dolgozom, ezeket a dolgokat ugyanugy folytatnom kell. Nem kell nekem nyugtato, en ezt el tudom fogadni, es szerencses helyzetben is vagyok hala az egnek. Viszont vannak olyan munkahelyek, ahova ugyanugy be kell jarni, vagy szerintetek mindent be fognak zarni, es mindenki elvesziti a munkajat? Es attol meg, hogy digitalis oktatas lesz, ugyanugy tanulni kell (elmeletileg), nem? Ne haragaudjatok, lehet, hogy szamomra mast jelent ez a fogalom, mint mondjuk szamotokra.
2020. nov. 8. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
90%
Itt a kozoktatasrol van szó, nem a felsőoktatásról.
2020. nov. 8. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!