Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Digitális oktatás, koronavírus...

Digitális oktatás, koronavírus! Többi lent!?? 👇👇👇👇

Figyelt kérdés

Helló, mindenkinek!

Miskolcra járok suliba, mivel már ott is megjelent a Covid tanàr fertőzöttek, akkor sem zárják be, illetve semmilyen digitális oktatást nem rendelnek el még osztályokkal sem. Mivel én vidékről járok be, 30km. Viselek mindig maszkot, kesztyűt. Az iskolában még jobban félek mint az utazàskor. A többi diák nem veszi komolyan, nem vesznek fel maszkot, nem fertőtlenítenek. Ha ez így halad, baj lesz. A teremben mi nem maradhatunk az óra után, így a folyosón vàrakozunk, az a rengeteg diák. Kb 120-130 diák/folyósó ahol nem fertőtlenítenek normálisan. Bocsi, hogy ennyire körül írtam, csak, hogy mindenki tisztán lásson. Semmilyen módon nem lehet megoldani azt, hogy digitális oktatásban tanuljak tovább? Több osztálytársamat és engem is nagyon érdekel, hogy valami kérvényt nem lehetne-e benyújtani az igazgatónőnek? Nincs erre semmi megoldás? Nagyon szépen köszönöm a válaszokat és, hogy elolvastad! 😊😊??



2020. nov. 7. 22:23
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
66%
Igen, es? Attol meg mindig nem all meg az elet, tanulni ugyanugy kell :D
2020. nov. 8. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
72%

Te már tudsz olvasni, tehát tanulhatsz önállóan bármit.

Más meg még csak most tanul olvasni. Ő nem tud még önállóan tanulni.


Ecseteljem még, vagy így már sejted, hogy milyen fajta különbségek vannak a felnőttek meg a gyerekek tanulási folyamata között?

2020. nov. 8. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
88%
A kerdezo gondolom kozepiskolas, tehat o is tud onalloan olvasni es tanulni szerintem :) Ha be is zarjak az iskolakat, valoszinuleg inkabb elso korben a kozepiskolakat erinti ez a helyzet, es mar ez is haladas lenne szerintem.
2020. nov. 8. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
47%
Egyébként szerintem is, és igen, a kérdezőnek nyilván nem az a gondja, hogy még nem tud olvasni - de azért a 16 évesek meg a 26 évesek között is ég és föld a különbség, ha tanulásról van szo.
2020. nov. 8. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
96%
Szerdától nem kell aggódnod az ilyenek miatt.
2020. nov. 9. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
86%
Ma jelentette be a királyfi, hogy szerdától digitális oktatás.
2020. nov. 9. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
34%
Ja. 30 napig.
2020. nov. 9. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
82%
Egyelőre 30. De jó eséllyel meg fogják hosszabbítani. Nem is egyszer, ha jól sejtem...
2020. nov. 9. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
73%

#18 Téli szünet előtt biztosan nem fognak már vissza rángatni.

Elképzelhetőbbnek tartom azt, hogy az általános iskola is megy utánuk pár hét múlva.



Február-Március környékére tippelem a visszaállást.

2020. nov. 9. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
66%

"Ja. 30 napig."


Dehogy 30 napig. Lesz abból 3x 30 nap is.... február végénél előbb ennek nem lesz vége.

2020. nov. 9. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!