Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Egyetemistaként időbeosztási...

Egyetemistaként időbeosztási zavarban, hogy tanuljak? (példa lent)

Figyelt kérdés
Vannak nagyon könnyű meg nehezebb tárgyaim is. A félévközi számonkérések eltérései miatt, van amiből el vagyok maradva. Ha egy tárgyból lemaradtam, viszont a többivel semmi gond, akkor abból az egyből ha nagyon sokat tanulok pár nap alatt felkészülhetek vizsgára? Nem akarom leírni konkrétan, hogy hova járok. Nehezebb fajta gazdaságis tárgy.

2020. nov. 11. 00:43
 1/5 anonim ***** válasza:
87%

Minden hetre max 2 vizsgat tettem. Egy konnyebbet, es egy nehezebbet. Altalaban vagy a full nehez, vagy a baromi magolos targyakat tettem a legvégére, mert ezeket mindig halaszgattam ugyis, felvettem aztan leadtam. Egyetlen egy vizsgam volt a 3,5 ev alatt amire ket hetet tanultam (mert buktam belole), a tobbire max 4-5 napot, atlagosan kettot tanultam.

Felev kozben nem tanultam, csak a zh-k elott par nappal. Meg lehet csinalni, ha stressz tanulo vagy (nyomas alatt jobban tanulsz). Ha viszont a kotlos tyuk vagy aki egy zh-ra is mar ket hettel elotte ra gyur, akkor nehez menet lesz, de nem lehetetlen.

2020. nov. 11. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én úgy csináltam, hogy először a nehéz vizsgákat csináltam meg, hogyha véletlenül nem sikerül akkor tudjak még menni újra vizsgázni úgy, hogy készülni is lesz időm.

A végére pedig a könnyebeket hagytam.

2020. nov. 12. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
És ha valamiből nagyon lemarad az ember pár nap alatt megtanulható 1 db tárgy vizsgája? Ha csak abból maradt le.
2020. nov. 12. 13:07
 4/5 anonim ***** válasza:

Ez attól függ, mennyi mindent kell megtanulni.

Szerintem meg lehet oldani, de esetleg ha ismersz felsőbb évest a szakon kérdezd meg mit gondol és lehet tud segíteni akár jegyzetekkel is illetve, hogy mire feküdj rá.

2020. nov. 12. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Utolsó mikroönonómiából vagyok fullra lemaradva. Minden más ok. Szerinted ezt pár nap alatt beseggelhetem?xD
2020. nov. 12. 16:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!