Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szerintetek fog csökkenni a...

Szerintetek fog csökkenni a ponthatár egyetemeken?

Figyelt kérdés

Ha így marad, és digitális oktatásba leszünk még jó pár hónapig, szerintetek még a tavalyiaknál is alacsonyabbak lehetnek a ponthatárok?

Egyébként a Pécsi orvosira mennék, és nekem ez jó jönne ugyanis én nagyrészt eddig is otthon tanultam, egyedül (nincs kémiánk a suliban).



2020. nov. 15. 20:33
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
Hasonlók lesznek mint a tavalyi
37 szavazat
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem lesz szóbeli, akkor hasonlóak lesznek a ponthatárok nagy eséllyel, de persze ez függ az írásbelitől is.
2020. nov. 15. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Az oké, de úgyértem hogy nyílván nem olyan színvonalas az online oktatás és sokan nem valószínű hogy ugyanolyan érettségit írnak,nem tudnak úgy felkészülni, úgy hogy a legfontosabb időszakot a készülésre online oktatásban töltik.

Nyilván aki elhivatott eléggé, annak inkább csak jó lesz.

2020. nov. 15. 21:31
 3/9 anonim ***** válasza:
90%

Szerintem tavasszal azért volt az egész, mert se a tanároknak nem volt idő se a végzősöknek, akiknek pont a legnagyobb hajtásnál kellett volna a tanári segítség.

Most nem lett huu de sokkal felkészültebb az oktatási rendszer, de a tanárok tapasztaltabbak, a mostani végzősöknek meg van tapasztalatuk az online dolgokban tavaszról, így szerintem fel tudnak készülni. (Meg azért azt is tegyük hozzá hogy 12.ben már azért illik tudni önállóan is tanulni)

2020. nov. 15. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Orvosin kizárt a csökkenés. Azért oda olyanok mennek, akik általános óta szinte minden nap tanulnak. Nekik nem nagy dolog, hogy online oktatás van, feltalálják magukat. Meg a diákok nagyrésze gimiről kerül ki, szóval az oktatás minőségi és minimum elfogadható.

Mindenképp tanulj és add ki magadból a maximumot, az érettségik után lesz még elég időd aggódni a pontokon:D jelenleg az a fontos, hogy nyugodtan és minél többet tanulj.

2020. nov. 15. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Már az idei is eléggé extrém csökkenést mutatott, szóval szerintem szinte esélytelen, hogy lentebb legyen jövőre.

Ha megint ilyen "fél" érettségi lesz, akkor számíthatsz hasonlóra, mint most. Ha viszont "normál" érettségi lesz, akkor szerintem visszamegy kb. a szokásosra .

2020. nov. 16. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
''Orvosin kizárt a csökkenés" hát igen, ezért volt tavaly DE-n 399 a ponthatár 😅🤣
2020. nov. 16. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

És azt nem tartjátok valószínűnek, hogy a ponthatár jövőre esetleg az átlag felé menne? Mert ugye idén elég kevés ponttal is be lehetett kerülni😅

(Szintén orvosira készülök, úgyhogy csak érdeklődöm)

2020. nov. 16. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó. Mivel megint távolléti oktatás van, így nem hinném, hogy az átlagán számottevően jobbak lennének az érettségik, illetve ezáltal magasabbak a pontok.

Sokan vannak azért, akik nem tudnak Online olyan hatékonyak lenni, mert azért ezt is valamennyire tanulni kell .

2020. nov. 16. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem lesz szóbeli, akkor hasonló lesz, mint a 2020-as.
2020. nov. 17. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!