Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Amióta itthon vagyok és nem...

Amióta itthon vagyok és nem kell bejárnom a degenerált extrovertált osztálytársaim közé, ezerszer jobban vagyok. Másnak is egy valóravált álom a jelenlegi távoktatás?

Figyelt kérdés
2020. nov. 26. 10:20
 1/7 anonim ***** válasza:
16%
Nem. És annyira te se örüljél, mert legkésőbb január 4-én húzol vissza a suliba.
2020. nov. 26. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
65%
Én jobban élvezem, hogy itthon vagyunk, mert nem kell sok időt tölteni azzal hogy bejárok, és mivel videós óra közben mindenki le van némítva, ezért nem zavarhatják a többiek az órát és lehet rendesen figyelni 😊
2020. nov. 26. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Én egyetemista vagyok és nem. Haza kellett költöznöm a kollégiumból a családomhoz, akikkel nem jó a kapcsolatom. Otthon nincsen olyan privát terem, ahol normálisan tudnék tanulni. Körülöttem mindenki teljesen más ritmusban éli az életét, zavarjuk egymást. Nincsen könyvtár, ezért mindent netes forrásból kell megoldanom. A konzulensemmel sem tudok személyesen találkozni. Az online oktatás nem olyan hatékony mint a normál, én is kevésbé tudok koncentrálni, elhalmoznak a feladatokkal stb. Hiányzik a társasági élet, a szaktársaim, a barátaim. Én már nagyon várom, hogy ennek vége legyen.
2020. nov. 26. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
33%
Én utálom a digitális oktatást. A barátaimmal se tudok így találkozni, és kevésbé hatékonyabb így az oktatás. A degenerált extrovertált osztálytársaidra pedig csak annyit tudok mondani, hogy te választottad azt a suli. Meg kell próbálni beilleszkedni, mert különben nagyon szar lesz. Tudom, hogy könnyebb azzal letudni, hogy ők a hülyék, nem veled van a baj, de ettől neked nem lesz jobb, és ők ugyan olyan jól fogják érezni magukat nélküled is.
2020. nov. 26. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
64%

Jelen!!! Egy álom a távoktatás !! napi 2x 1 óra buszozás megspórolva, a csomó félállati büdösgyökér társasága a napi 6-7 órára megspórolva, a málló 100 éves ótvar iskolaépület megspórolva, a pitiáner hatalmaskodó semmirevaló tanárok egyéni baromságai (hogy ülsz hogy állsz mi az az asztalon ) megspórolva.... egy ÁLOM!!!!


tartson minél tovább! tőlem jún 15-ig akár.


és nem lennék benne biztos hogy itt jan 4-én lesz bármi is.... simán lehet hogy erősen sanszos az egész január is.

HÁLISTENNEK!!!

2020. nov. 26. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
45%

"legkésőbb január 4-én húzol vissza a suliba."


vagy nem...

2020. nov. 26. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
86%
Ezt hogy hoztátok össze, hogy ennyire utáljátok az osztályotokat? Én nem csak az osztályomból, de az egész évfolyamomból nem tudok olyat mondani, aki utálna a közösséget, ahova normál esetben heti 5 napot jár. Én a helyetekben erősen gondolkodnék egy iskolaváltáson.
2020. nov. 26. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!