Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Milyen szakmai gyakorlati...

Milyen szakmai gyakorlati helyeket ajánlotok energetikai mérnök hallgatóknak?

Figyelt kérdés
Szeretném minél előbb elkezdeni a gyakorlatot, azonban nem tudom, hol érdemes próbálkozni. Aki erre a szakra járt, hogy keresett gyakorlati helyet? Előre is köszönöm a válaszokat!

2020. nov. 26. 20:54
 1/2 anonim ***** válasza:
77%

Szakosztályoknak, szakkollégiumoknak (pl. ESZK) vannak kapcsolatai vagy érdeklődhetsz a tanszéken is.

Ha ügyes vagy, valamilyen szervezett gyakornoki programba is be tudsz kerülni menő, nagy cégekhez (pl. MOL, MVM...).


Én még az előző gazdasági válság alatt kerestem helyet, akkor is nehéz volt a helyzet. Fizetést sem kaptam, de örültem, hogy legalább valahol fogadnak, tanulhatom a szakmát. Érdemes sok helyre jelentkezni, aztán előbb-utóbb valami összejön.

2020. dec. 10. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Milyen specializáción vagy? Keresd meg a tanszék milyen cégekkel van kapcsolatban, és jelentkezz!
2021. ápr. 10. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!