Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Akkor jövő hónapban is online...

Akkor jövő hónapban is online oktatás lesz a középiskolákban vagy sem?

Figyelt kérdés
Így hónap vége felé jó lenne most már tudni. Nem az utolsó pillanatban közölni. Mire várnak még?
2020. nov. 27. 17:13
 1/10 anonim ***** válasza:
50%
10-ig az lesz.
2020. nov. 27. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Hát annak így sok értelme lesz...Nem sokkal téli szünet előtt még menjünk be pár napra.

Mekkora marhaság.

2020. nov. 27. 17:20
 3/10 anonim ***** válasza:
71%
Én hosszú betegségből felépülve 2 nappal a tavaszi szünet előtt mentem vissza a suliba (a covidnak akkor még híre se volt).
2020. nov. 27. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
24%

"em sokkal téli szünet előtt még menjünk be pár napra."


nem lesz itt bemenetel nem decemberben de még tán januárban sem

2020. nov. 27. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Nem azért, nekem nincs bajom a sulimmal, sőt szívesen bejárok. Bár itthonról sem rossz tanulni, ebből a szempontból tehát mindegy nekem, csak azért idegesítő a bizonytalanság mert szeretem előre beosztani a dolgaim.
2020. nov. 27. 18:39
 6/10 anonim ***** válasza:
0%

"Én hosszú betegségből felépülve 2 nappal a tavaszi szünet előtt mentem vissza a suliba ("

Madárkám.egy idióta szar kamus vagy és még ostoba is.

2020. márc 13-án este 21kor teljes iskolazárat jelentettek be, márc 16-tól....


a tavaszi szünet meg...

A tavaszi szünet előtti utolsó tanítási nap 2020. április 8. (szerda), a szünet utáni első iskolai nap pedig 2020. április 15. (szerda).


tehát nem volt híre sem a vírusnak??????? Te állat!!!


Addig majdnem 1 HÓNAPJA ZÁRVA VOLT minden.


legalább annak nézz utána mit hazudsz.

2020. nov. 27. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
31%

"csak azért idegesítő a bizonytalanság"


semmifajta bizonytalanság nincs. idén te már iskolába nem mész erre nyugodtan mérget vehetsz

2020. nov. 27. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
80%
#6 nem lehetett ez több éve? Oda is van írva, hogy a covidnak akkor még híre se volt. Tehát nem 2020-ban történt!
2020. nov. 27. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
43%

"nem lehetett ez több éve? Oda is van írva, hogy a covidnak akkor még híre se volt. Tehát nem 2020-ban történt!"


és akkor ennek mi KÖZE a mostani helyzethez hm? Az én anyám a hetvenes években SZÉNSZÜNET miatt nem ment suliba. nem volt szén a falusi iskolában nem volt kályha és nem mentek...


szép történet de ennek KÖZE SEMMI a mostani helyzethez.

2020. nov. 27. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Azért lehetnél kultúráltabb 😯
2020. nov. 28. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!