Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Be lehet rendelni a diákokat...

Be lehet rendelni a diákokat a suliba online oktatás alatt?

Figyelt kérdés

Minket behívnak dolgozatokat írni, kb 15 fős csoportokban, és tudtommal csak gyakorlatokat lehet megtartani személyes jelenléttel, szóval ez nem tudom mennyire legális

Matek órákra is bemehetünk általában kb 10-15 fővel, és egyéb 1-1 órára is mennek be suliból a 9-12.esek



2020. nov. 29. 17:21
 1/8 anonim ***** válasza:
90%
Igen, meglehet ezt csinálni. A rendelet szerint van lehetősége a tanárnak csoportokban behívni.
2020. nov. 29. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
86%
Egyéni konzultációnak hívják. Így be lehet rendelni a diákokat például dolgozatot írni.
2020. nov. 29. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
90%

"kb 15 fős csoportokban, "


na most állj. az én osztályom 13 fős eleve. vagyis minket elvileg berendelhetnének úgy ahogy vagyunk?


(mondjuk nem mennék be. félek a vírustól /nem félek de ezt mondom és el kell fogadják

2020. nov. 29. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

#3

Nálunk is vannak kb 13 fős osztályok, ezen én is elgondolkodtam amúgy

De ugye az már nem online oktatás lenne, ha teljes osztály bejárna


De gondolom amiatt csinálják ezt a bejárást, mert hát nem túl jó az itthoni dogaírás, mert mindenki puskázik, aztán nem lehet rendes felmérni a tudást

Nekem ezzel nincs bajom egyébként, csak elég macera bemenni suliba 45 percekre, aztán rohanni haza a kezdődő online órára:/

2020. nov. 29. 18:58
 5/8 anonim ***** válasza:
97%

"elég macera bemenni suliba 45 percekre, aztán rohanni haza a kezdődő online órára:/"

Na ezt nem csinálhatnák. Ha kitalálnak ilyeneket a tanárok, akkor beszélhetnének is egymással.

2020. nov. 29. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem rendelhetik be a diákokat, csak lehetővé tehetik a személyes konzultációt.

A csoportos berendelés dolgozatírás céljából egyáltalán nem személyes konzultáció!

2020. nov. 29. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
96%
Illetve kis(!)csoportos felzárkóztatás lehetséges még.
2020. nov. 29. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

#6 #7


Én is erre gondoltam, mert mondják, hogy nem kötelező, de aki nem akar bemenni, annak egyből magyarázzák, hogy de valamikor meg kell írnia


Mert hát azért 15 ember már nem kevés, aztan aki fél a vírustól, az nem szívesen megy be annyi ember közé


Meg sehol nem találtam erre rendeletet/cikket, hogy ilyen okból lehet behívni a diákokat

Viszont suliban megírni korrektebb ugye, mert nem csal senki dogák közben, ez az egy miatt jó csak

2020. nov. 29. 22:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!