Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szerintetek meddig lesz...

Szerintetek meddig lesz online oktatás?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy már a csapból is ez folyik, de hátha valaki tájékozottabb mint én... 12-es vagyok, és igazából nagyon örülnék, ha vissza mennénk, azért így húzós az érettségi. Emellett persze megértem a korlátozásokat, csak kívácsi vagyok ki mit gondol vagy esetleg tud.. Várhatóan januárban lesz már suli?

2020. nov. 30. 12:53
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
93%

Neked a "vissza mennénk" miatt lesz húzós az érettségi...


Egyébként pont addig fog tartani, amíg nem lesz vége. Ennél többet senki nem tud mondani.

2020. nov. 30. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
89%
Elvileg december 12, de meghosszabbíthatják. Én úgy gondolom, hogy legkésőbb a téli szünet után, azaz január 4.-én újra normális oktatás lesz.
2020. nov. 30. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
75%
Remélem leghamarabb febr 8-án kell visszamenni
2020. nov. 30. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
10%

Röpke online tanóra

Téma: helyesírás


12-es vagyok - 12.-es vagyok

december 12 - december 12.

január 4.-én - január 4-én

febr 8-án - febr. 8-án


Szívesen!

:)

2020. nov. 30. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
76%
Azt tudjuk, hogy a kormány drasztikus javulást vár el az intézkedésektől és nem rég Orbán azt mondta, hogy még rossz a helyzet a kórházakban, tehát max egy hete van még az intézkedéseknek, hogy drasztikusan csökkentsék a kórházban lévők számát (azért egy hét mert akkor döntenek,hogy meghoszabbítsák-e). Jelenleg rengeteg koronás van az országban és eddig csak minimális lassulást értünk el, körülöttem is már mindenki koronás úgyhogy nem várható drasztikus csökkenés egy hét alatt de azért van egy kis remény. Ha megnézük Ausztriát akkor láthatjuk, hogy december 9. akarnak iskolát nyitni (nem tudni hogy középet is vagy csak az általánost), de mi őket csak 1 héttel követjük és addigra nálunk már téli szünet lesz. Szerintem sok èrtelme nincs egy hétre kinyitni őket sőt bonyolult lenne mert akkor még több tanárt kéne tesztelni illetve most egy nyanvadt hétre mászanak vissza a kollégisták, hogy utána húzzanak is haza? Arról nem beszélve, hogy csak lefertőznénk egymást és pont karácsonyra hazavinnènk a koronát, lehet hogy még az értelmét is elveszítené az 1 hónapos zárás.
2020. dec. 1. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
0%
Talalgatas.... az egyik nap meg igy van a masik nap mar teljesen mas.... januar 4-et hangoztatnak... viszont volt emlites negyszem kozt februarrol is
2020. dec. 1. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

"viszont volt emlites negyszem kozt februarrol is"

Ez mit akar jelenteni?

2020. dec. 1. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
26%
Ez azt szeretné jelenteni hogy beszelgettem egy tanarral feleles utan 2-en voltunk. Es kerdeztem a velemenyet. Es o igy emlitette
2020. dec. 1. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Most komolyan, a tanár honnan a túróból tudna többet, mint bárki más?
2020. dec. 1. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerinte
2020. dec. 1. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!