Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Nagyon ciki vagy nem nagyon...

Nagyon ciki vagy nem nagyon ciki az hogyha valaki évet ismétel középiskolában?

Figyelt kérdés
Arra vagyok kíváncsi hogy szégyen-e vagy nem, minden véleményre kíváncsi vagyok, meghallgatok mindent.

2020. dec. 8. 18:32
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
De miért ismételsz évet?
2020. dec. 8. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
97%
Én úgy gondolom, hogyha az illető beteg vagy más olyan dolog miatt nem tudja elvégezni az osztályt, ami nem rajta múlik (ide nem tartozik bele, hogy az új iphonet akarom és ezért elmegyek dolgozni, hanem szülő halála stb.) , akkor nem. Viszont amikor cseszik tanulni, akkor az szégyen, mert ketteshez nem kell sok. Én végig néztem 3 éven keresztül (9-11. osztály között), hogy olyan miatt buknak meg, mert behisztiznek, muszáj pont akkor jogsit tenni vagy közben párhuzamosan 2 szakmát tanulni (nappalin és estin), amit értelemszerűen nem bírja megcsinálni és így mind a kettőt bukja. Utóbbi szép dolog, de nem égő feladni (ideiglenesen) és csak az egyikre koncentrálni, minthogy kettőből évet ismételni. Ismerek olyan embert aki januárban lesz 21 éves és még mindig csak 12.-es, mert 6. éve járja már a középiskolát és már megint bukásra áll. Osztálytársam is volt 2 évig, de előttünk lévő évfolyamból bukott le.
2020. dec. 8. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Már ismételtem, mert amikor régen középiskolába kerültem, akkor jött oda a suliba egy új tanár, aki maga is itt végzett, folyamatosan minden ok nélkül megalázott és nem bírtam ezt, nem jártam be, elment a kedvem az egésztől.

ja és közgáz tantárgy miatt ismételtem, mert ez a tanár közgázt tanít még ma is. De újrakeztem ugyanabban a suliban már egy közgazdasági osztályban. És sikeresen végigjártam 4 évig, majd leérettségiztem közgázból is mert abból is kötelező volt.

2020. dec. 8. 18:42
 4/5 A kérdező kommentje:
Ennek már 7 éve.
2020. dec. 8. 18:42
 5/5 anonim ***** válasza:
97%

Egyetértek a 2-essel.

Betegség, baleset stb miatt nem ciki, lustaságból baromira.

2020. dec. 8. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!