Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Valaki jár itt a BME GTK-ra ?

Valaki jár itt a BME GTK-ra ?

Figyelt kérdés
Ha igen akkor mesélhetne róla, hogy milyen a suli a közösség és a szak vagy bármi ami eszébe jut.

2020. dec. 13. 01:37
 1/6 anonim ***** válasza:
46%
Az egyik, ha nem a legjobb egyetemi közösség az egész országban. Biztos nem fogod megbánni ha ide jelentkezel.
2020. dec. 13. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
19%
Az oktatás középszerű, a társaság nem annyira sznob mint a Duna túlpartján, de érdemes ide menni, mert jónevű az egyetem, csak a Corvinusosok fognak ezentúl lenézni. Amúgy presztizsben olyan semleges a szak. Az egyetem (itthon) jónevű (külföldön középsz@rnak számít), a szakról mindenki tudja, hogy nem egy Kellogs, de jó a papír, amit adnak, el lehet vele helyezkedni. Kicsit olyan "alien" feeling, senki nem tud a papírral mit kezdeni, mert a valós életben nem nagyon dolgoznak olyan szakemberek, akik itt szereztek diplomát (én legalábbis multinál alig elvétve találkoztam itt végzettekkel). BME MBA papírja többeknek van, ez is az olyan elmegy kategória, de fényévekre van egy való MBA-től (CEU MBA és fölfele).
2020. dec. 13. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
53%
*Kellogg csak már írni sem tudok. :D
2020. dec. 13. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
96%

Oda járok.


Online kezdődött nekem ez a félév és ez is az első félévem, rendes oktatásról nincs tapasztalatom. Könnyen lehet, hogy a kövi félév is online, szerintem az azutáninál lesznek jelenlétibbek lényegesen a félévek. A többi egyetemről nincs tapasztalatom. Viszont elég túlzás, hogy majd minden Corvinusos lenéz, legalábbis ha egy BCE GTK-s lenéz egy BME GTK-st, az az ő szegénysége. Vannak kifejezetten jóféle emberek a karon és kifejezetten hülyék is. Azt mondják, hogy nehezebb a BCE GTK nál, a matekot szokták kiemelni. Persze a BME VIK matekjánál sokkal lájtosabb. Elvileg a BCE papírja erősebb de szerintem gyakorlatilag meg tökre mindegy. Igazából a BME erős egyetem, mégha gazdaságis leszel azzal se lősz mellé ha oda vesznek fel. Sok olyat tanítanak aminek hasznát nem veszed de ez gondolom máshol is így van. Én szeretk ide járni de ebben a társasaság is erősen benne van, viszont az meg elég vegyes. Néhol ilyen, néhol olyan. Ha a BME középszar külföldön, akkor a BCE is.

2020. dec. 13. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Minden magyar egyetem középszar külföldön.
2020. dec. 13. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
86%
első vagyok. Köszönöm akik lepontoztak. Valószínűleg nekik fogalmuk sincs róla milyen a BME-GTK-n a közösség. Én jártam több egyetemre is, benne voltam mindig a közösségi életben. GTK-nál nem volt jobb.
2020. dec. 13. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!