Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Egyetemisták hogy csináljam?

Egyetemisták hogy csináljam?

Figyelt kérdés

Sokan mondják, hogy elsőnek vegyem fel a vizsgákat. Tehát az első vizsgaidőpontokst, mert olyankor könnyebbek a vizsgák. Viszont akkor nagyon összetorlódik és a zh hét miatt ami közvetlenül előtte van, nem is nagyon tudok a vizsgákra készülni.


Ezért felvettem a második, harmadik időpontokat hogy legyen időm normálisan felkészülni?


Nincs gyakorlatom a dologban, első vizsgaidőszakom.


Tippek, tanácsok? Dec végén lesznek vizsgáim meg januárt elején és közepén.


Csoporttársaim már a héten letudnak 1-2 vizsgát. Viszont nem igazán készülnek rá. Most frusztral hogy talan, későre hagytam a vizsgáim? Tényleg nehezebbek lesznek az én vizsgáim?



2020. dec. 17. 15:03
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Nálunk is volt próbavizsga, amit a vizsga előtti napig lehetett megcsinálni, természetesen megcsináltam, viszont a vizsga nem ugyanaz volt csak hasonló. De már ez is segítség szerintem valamilyen szinten. Nálunk nagyon figyelnek arra, hogy semmi ne egyezzen. Pl a kérdések ugyanabban az időben más sorrendben jönnek a hallgatóknak, más kérdésekkel, más feladatokkal és számokkal..
2020. dec. 19. 01:40
 12/13 anonim ***** válasza:
19%
Viszont. Aki Egyetemre jár, azért jár, hogy tanuljon. Ergo meg kellene tudni oldalni a vizsgát. :)
2020. dec. 19. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Persze, így gondolom én is! :)
2020. dec. 19. 01:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!