Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szerinted kinyitnak a középisk...

Szerinted kinyitnak a középiskolák jan 11.-én?

Figyelt kérdés
A mai adatok 1000 fő alá csökkentek ugyan, de szerintem ez elsősorban a karácsonynak köszönhető. Nem soká itt az influenza szezon is, és a korona mutáció is valószínű, hogy itthon is megjelenik majd.

2020. dec. 27. 13:21
1 2
 1/16 anonim válasza:
83%
Szia! Én ugyan nem Magyarországon járok suliba, de a legjobb barátnőm azt mondta hogy a szünet után nagy eséllyel kinyitnak az iskolák
2020. dec. 27. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
24%
remélem nem , semmi értelme az iskolának be kellene zárni az összeset ott a gyerekek csak hülyék lesznek , minden tanárt meg gyárba küldeni hogy megtanulják mi az igazi munka.
2020. dec. 27. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
37%
A karácsony járványra gyakorolt hatása még nem érzékelhető az adatokban. Az influenzának mi köze az iskolabezáráshoz?? A mutáns koronavírus nem hiszem, hogy megjelenik itthon, tekintve, hogy teljes határzár van, és már utasszállító gépeket sem fogadunk Angliából, DE ha mégis megjelenik, akkor is hatásos lesz ellene a vakcina, a tömeges oltás pedig heteken belül indul. Szóval a válaszom: szerintem január 11-én kinyitnak a sulik, és úgy is maradnak június 15-ig.
2020. dec. 27. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
86%

"szerintem ez elsősorban a karácsonynak köszönhető. "


Még jó, hogy csak szerinted. :). Az adatok 1 hét csúszásba vannak.

2020. dec. 27. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Arra akartam kilyukadni, hogy a karácsony miatt sokkal kevesebbet teszteltek, ezért alacsonyabb a fertőzöttek száma.
2020. dec. 27. 13:54
 6/16 anonim ***** válasza:
82%
Azok az eredmények még nem érkeztek meg. Azok majd 1 hét múlva jönnek. De biztosan megfog ugrani az esetszám. Meg a karácsonyi vásárlások miatt.
2020. dec. 27. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
60%
nem lesz itt semmi feb eleje közepéig
2020. dec. 27. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
56%
#7 Vedd már észre magad! Ez már szinte olyan, mintha azt mondanád, hogy az alma a tehénből potyog, a tej pedig fán terem.
2020. dec. 27. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
89%
a járványszámok 1 hét múlva újra az egekben lesznek, az az 5-10.000 dózis ami jött egy tízmilliós országban a vicc kategória-zárás lesz. ill nem zárás, hanem nyitás nem lesz.
2020. dec. 27. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
42%

"a járványszámok 1 hét múlva újra az egekben lesznek..."

Ja bocsi, nem tudtam, hogy jósnő vagy:)

2020. dec. 27. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!