Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Tanácsot szeretnék kérni az...

Tanácsot szeretnék kérni az emelt szintű biológia érettségivel kapcsolatban. Sikerülhet?

Figyelt kérdés
Elkövettem egy nagy hülyeséget. Még egyáltalán nem kezdtem el rá készülni. A Magasiter felkészítő óráit kezdtem el hallgatni. Szerintetek van rá valamennyi esély, hogy sikerüljön?

2020. dec. 29. 17:36
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Olvasd el a mozaik 10,11,12őt és Nagy Etele összefoglalóját. Valamint kezdj el korábbi feladatsorokat megoldani. Ha most sokat fektetsz bele mentheted magad. Hány szzalék kéne kb.? Milyen egyetemre?
2020. dec. 29. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
*százalék
2020. dec. 29. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
SZTE-ETSZK gyógytornászra szeretnék bekerülni. 348 pont volt tavaly
2020. dec. 29. 18:07
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
A többi tárgyból felkészültnek érzed magad? Mert ha igen, akkor tanulmányi pontokkal könnyen meglehet a 348 pont. Viszont a bioszra akkor tényleg készülj,hogy meglegyen az 50 pluszpont.
2020. dec. 29. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Készítsd egy határidő tervet, mit mikorra kell megtanulnod. Hagyni kell időt, hogy feldolgozd az anyagot, illetve ismételd. Ha most rákapcsolsz akkor van esély rá, hogy sikerülhet.
2020. dec. 29. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Ha jól beosztod az idődet, és elég időt szánsz rá, akkor simán sikerülhet. Tipp: csinálj érettségi feladatsorokat is, abból mindig látni fogod, hogy milyen szinten tartasz, meg hogy melyik témakör nem megy még annyira, mit érdemes jobban átnézni még.
2020. dec. 31. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2021. jan. 1. 00:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!