Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szerintetek Január 11 után...

Szerintetek Január 11 után kinyitnak a középsulik, vagy nem?

Figyelt kérdés
2021. jan. 2. 00:16
 1/5 anonim ***** válasza:
65%
Szerintünk olvasd vissza az ugyanebben a témában korábban feltett 10000 kérdést...
2021. jan. 2. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 PSPETI ***** válasza:
47%

Ki. Maruzsa ismét megerősítette, és már csak alig egy hét van hátra addig, ilyen rövid idő alatt ez már nem változik.

[link]

2021. jan. 2. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
84%

Jan 8. kormányinfó. Addig minden csak DUMA.

A maruzsa meg mindegy mit pofázik. Nov 4-én kijelentette az iskolák semmiképp nem zárnak be. Nov 9-én bejelentették: az iskolák bezárnak.

Taps.


Meg aztán ott az osztrák példa. Kinyitottak dec. 7-én azzal a szándékkal hogy most már maradnak is nyitva-egy hétre rá újra lakat... és nem a téli szünet miatt.


Ha ki is nyitnak az nem jelenti azt hogy 1-2 hét és nincs újra lakat.

2021. jan. 2. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
74%

"ilyen rövid idő alatt ez már nem változik."


Márc 13. reggel 8, OV: az iskolák nem zárnak be.

Márc 13. este 21: az iskolák bezárnak.

Taps.


Ilyen rövid idő alatt nem változik? Hát, alig 13 óra telt el a kettő között!

2021. jan. 2. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
#3 Köszönöm a választ! Ez volt az a válasz, ami a leghasznosabb volt! A többieknek is köszönöm!
2021. jan. 2. 22:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!