Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szerintetek kinyitnak a...

Szerintetek kinyitnak a középiskolák? Örülnél vagy sem?

Figyelt kérdés
Get baited PSPeti.

2021. jan. 3. 20:52
1 2 3
 11/24 anonim válasza:
77%
Nem tudom te, hogy látsz bele abba ,hogy én hogyan írok dolgozatokat, de ezek szerint te valami mindenbe látó vagy.
2021. jan. 6. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
33%
Igen az vagyok
2021. jan. 6. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
84%
szerintem nem nyitnak ki és én örülnék neki , sokkal jobban beosztom az idomet így és kiegyensúlyozottabb vagyok
2021. jan. 6. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
47%

"így, hogy otthon tanulok duplájára nőtt az átlagom"

Mert a tanárok még nem tanulták meg, hogy ilyen körülmények között hogyan tudnának ugyanolyan eredménnyel osztályozni, mint tantermi oktatás keretein belül.

2021. jan. 6. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
69%
Persze, csak ez lehet az oka... Nyilván lehet csalni, de azt az iskolában is. Úgy gondolom, hogy vannak olyanok akik tisztességesen tanulnak, nem kell rögtön rosszak feltételezni
2021. jan. 6. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
63%
Ha bejelentik hatalmas buli lesz. :)
2021. jan. 7. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
59%
Úgy vagyok vele, hogy mind 1 már, csak ha vissza kell menni, akkor legalább a kocsma is nyisson ki! Pénteki gyógyítósörök mindennél többet értek!
2021. jan. 7. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
4%

"nem kell rögtön rosszak feltételezni"

Csak mint tényt állapítottam meg. Én inkább nem is adtam jegyeket, pont azért, mert tudom, hogy nem lenne ugyanolyan, mint tantermi keretek között. Hogy ott hogyan, mit osztályozzak, hosszú évek alatt találtam ki. Online órák keretében egesz másnak lenne értelme, de nem vagyok hajlandó kidolgozni valami jó módszert, amíg olyanokat hallok a többi tanártól, amilyeneket. Nem csak a diákokról, hanem a teamsrol meg társairól is.

2021. jan. 7. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
84%

‘’ nem vagyok hajlandó kidolgozni valami jó módszert’’

Magyar tanárok 🤡

2021. jan. 7. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
61%
Máshová teszem az energiáimat, nem az új osztályozási módszer kidolgozásába. Inkább abba, hogy tanítok. Mi ezzel a baj?
2021. jan. 7. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!