Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Fix, hogy kinyitnak jan....

Fix, hogy kinyitnak jan. 11-én a középiskolák?

Figyelt kérdés

Azert kerdezem, mert egyik ismerostol azt hallom, hogy visszamegyunk, masiktol azt, hogy nem. Olyanokat is hallok, hogy mar xy bejelentette stb.

Most akkor mi van? Ha nem volt bejelentve nyilvan nem lehet tudni, be volt egyeltalan? Csak arra vagyok kivancsi kinek mi a velemenye? Amikor legutobb meghosszabbitottak, az elott is mindenki mondogatta, hogy visszamegyunk, de nem igy lett. Ha valaki tud akarmilyen infot, pl melyik miniszter mit nyilatkozott stb, esetleg valami fontosabb info, es le tudna irni azt nagyon megkoszonnem mivel kvara nincs kedvem visszamenni.



2021. jan. 4. 08:11
 1/5 PSPETI ***** válasza:
36%
A köznevelési államtitkár kétszer is mondta, hogy ez a terv, de hivatalos döntés még nincs, majd valamikor a napokban lesz. Készülj arra, hogy kinyitnak, mert ez a legvalószínűbb.
2021. jan. 4. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Allitolag most rekord halalozasi szamok voltak az utobbi napokban legalabbis ezt hallottam, illetve ha jol tudom 1300 korul vannak a fertozottek es amikor mindenki mondta hogy kinyitnak 1000 alatt volt. Remelem nem fognak, koszi a valaszt!
2021. jan. 4. 08:31
 3/5 anonim ***** válasza:
87%

Nekünk a tanárok már írják, hogy jövő héten találkozunk stb.

De közben meg sok helyen olvasni, hogy lehet még nem megyünk, mert azt nyilatkozták, amíg nincs elegendő vakcina addig nem lesznek feloldva a korlátozások.

2021. jan. 4. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 PSPETI ***** válasza:
74%
#3 Azt OV mondta, de szokás szerint félreérthetően fogalmazott. Nyilván nem a fix lejáratú szigorú korlátozásokra gondolt, hanem a tavasz állandóan érvényben lévőkre (maszk, távolságtartás, rendezvénykorlátozás, stb.). Őt is bevihetnék már rémhírterjesztésért.
2021. jan. 4. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
78%
Nem arra gondolt nintendómihály. Ennyire ne akarj már visszameni te pali
2021. jan. 4. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!