Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Iskola se tud egyenes választ...

Iskola se tud egyenes választ adni arra lesz-e jelenléti jan 11-től?

Figyelt kérdés

Ugye sokak szerint Maruzsa kijelentette nem 1x hogy lesz, tehát lesz. Ez már eldőlt-állítólag.

Mégis ma reggel felhívtam az iskolámat és rákérdeztem: hogy készüljek lesz jelenléti 11-től vagy nem? Igen vagy nem?


Válaszuk kitérő: figyeljem a híradásokat...

hát kösz! Ez egyenes válasz!

(meg aztán akkor mi van ha figyelem a híreket? A Zorbán tegnap azt mondta maradnak a korlátozások a tömeges oltásig... hát az meg odább van! Az majd úgy március-április!

Tessék ez van a hírekben-ezzel előrébb vagyunk?)


2021. jan. 4. 10:19
 1/10 PSPETI ***** válasza:
100%
Hogy a fenébe tudna?! Ők is annyit tudnak, mint te.
2021. jan. 4. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Hát ez is mutatja a bizalmi indexet, hogy a maruzsa szava (aki elvileg ugyebár közbevelésért felelős államtitkár...) szart ér.

Mert ő azt mondta nyitnak, na de hát ki hisz neki? Egyáltalán ki figyel oda rá? Nov elején ő volt az aki azt mondta semmiképp nem zárnak be, és pár nappal később bezártak...

Bizalmi index. Zéró.


De ez az Orbán is rébuszokban beszél, kódfejtő kell hozzá!

Azt mondta maradnak a korlátozások.

Hát akkor ha ezt így vesszük ahogy elmondta nincs miről beszélni. Akkor itt nem lesz nyitás egyhamar.

2021. jan. 4. 10:24
 3/10 anonim ***** válasza:
75%
De mikor mondott ilyet hogy kinyitnak? Igen, akkori állás szerint kinyitottak volna, de az 1 hónapja volt.
2021. jan. 4. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

"akkori állás szerint kinyitottak volna, de az 1 hónapja volt."


Hát ha az AKKORI állás szerint nyitottak volna amikor 180 napi halott és 5000 fertőzött volt, akkor a MOSTANI állás szerint amikor 100 alatti halott és párszáz fertőzött van... akkor?

2021. jan. 4. 11:12
 5/10 PSPETI ***** válasza:
75%
#3 Azóta nem romlott a helyzet, épp ellenkezőleg, javult.
2021. jan. 4. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Na ez az! Hát akkor meg Orbán kijelentése még nagyobb rébusz!
2021. jan. 4. 11:18
 7/10 A kérdező kommentje:

Egyébként meg a javuláshoz annyi, hogy a Szlávik is mondta, egyes napi adatokat felesleges nézegetni, 2-3 hetes trendekben kell szemlélni.

És abban érdemi javulás nincs (érdemi = harmadával történő)

2021. jan. 4. 11:19
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
De mindig próbálják a pozitívat adagolni, hogy erre készüljenek az emberek. De ez jogos egyébként amit mondtok, hogy azóta jobb a helyzet. Egyébként ha a tegnapi interjú nem lett volna akkor én is PSPETI oldalán állnék :D akárhogy is veszekettünk.
2021. jan. 4. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

"De mindig próbálják a pozitívat adagolni, "


MI a pozitív? Az iskolanyitás az pozitív? Hát nekem aztán nem, én örülök ha zárva marad, akár jún 15-ig.

2021. jan. 4. 11:34
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem se pozitív, de nagyon sok embernek az, köztük pspetinek is.
2021. jan. 4. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!