Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Az Újbudai József Attila...

Az Újbudai József Attila Gimnáziumba szeretnék felvételizni és nem tudok pár dolgot. Mennyi ott a ponthatár? Kell angol felvételi? És nem értem pontosan, hogy mi szerint vannak beosztva az osztályok?

Figyelt kérdés

Az osztályoknál nem értem, ha egy bizonyos osztályba megyek akkor én választom ki milyen nyelvet akarok tanulni vagy az már alapból meg van adva? Azt vettem észre, ha én pl.: matek+ bioszra szeretnék menni akkor csak németet tanulhatok, mert nem tudom, hogy most akkor csak félre értettem valamit vagy tényleg csak németet tanulhatok?

Fontos lenne ,hogy minél előbb kapjak választ mert már nagyon közel van a felvételi!



2021. jan. 4. 17:47
 1/4 anonim ***** válasza:

Ezt végigolvastad alaposan???


[link]

2021. jan. 4. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

matek-biosz tagozat nincs is!


biosz-kémia, vagy matek-fizika van!

2021. jan. 4. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 dorina118 válasza:

Szia, lehet egy kicsit későn írok már :(

A osztályban választhatsz, olasz, spanyol vagy francia, az angol ugye adott.

B-ben matek/fizikán német, azt hiszem bioszon pedig spanyol (bár ebben nem vagyok 100%-ig biztos), angol szintén adott.

C-ben ugye az első évben csak spanyolt/csak franciát tanulsz.

D-ben pedig első évben csak az angol.

2021. márc. 7. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Felvettek?
2021. ápr. 28. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!