Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ha január 11-én (hétfőn)...

Ha január 11-én (hétfőn) nyitnak a középiskolák akkor a kollégiumok is?

Figyelt kérdés

2021. jan. 4. 18:04
1 2
 1/13 PSPETI ***** válasza:
92%
Nem, elvárják, hogy naponta 300 km-t utazzál... Szerinted??
2021. jan. 4. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
37%
nem lesz itt semmi feb eleje közepéig...
2021. jan. 4. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Nem kell flegmázni.Azért kérdezem mivel a kollégiumunk most covid kórház ként működik.
2021. jan. 4. 18:45
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Akkor valószínűleg a koronások át lesznek téve máshová. Azt nem mondhatják, hogy járj be minden nap, mert nincs koli. Nekem mondjuk szerencsém van, mert a mi kolink nemcsak hogy nem alakult át covid kórházzá, de ki se kellett költöznünk, szóval sok cuccom ott van jelenleg is.
2021. jan. 4. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
27%

" a kollégiumunk most covid kórház ként működik."


és ki az a hülye aki hajlandó beköltözni egy volt covid ellátóba?


megkaphatom a kollégium nevét? Kíváncsi vagyok. Holnap reggel első dolgom lesz felhívni őket.

sose fogom megkapni persze mert az egész full kamu.

2021. jan. 4. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Igen persze kamu ,miért is mondnék igazat!?.Basszus annyira gáz vagy.Esetleg az én teló számom nem kell?(Akkor mondom úgy hogy:Az én tudomásom szerint covid kórház ként működik a koli mint tavaly.)
2021. jan. 4. 20:21
 7/13 anonim ***** válasza:
21%

"kkor mondom úgy hogy:Az én tudomásom szerint covid kórház ként működik a koli mint tavaly.)"ú


melléduma. Kérem a koli nevét címét. Ugyan mi tart vissza hogy megadd? Közintézmény, nem személyes adat...

Duma duma duma. Hazugság.


Mégis mi történhet ha felhívom? Ja, kiderül hogy kamu.

Ja.

2021. jan. 4. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Igen kamu,igen melléduma😅😘.Köszönöm a segítségedet szia!
2021. jan. 4. 20:40
 9/13 PSPETI ***** válasza:
63%
Magyarországon semmilyen kollégiumban sem volt COVID kórház, sem az első, sem a második hullámban, úgyhogy nem tudom, honnan szedted ezt a baromságot. Pont.
2021. jan. 4. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Egyébként benned esetleg felsem merül hogy valaki tévedhet?Mert bekell valljam tévedtem.Nem covid kórház lett hanem rendőrök szálltak meg a negyedik emeleten.És innentől kérlek ne is válaszolj egyszerűen szégyen az ahogy hozzá állssz a dologhoz.😘
2021. jan. 4. 20:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!