Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Tényleg igaz, az, hogyha...

Tényleg igaz, az, hogyha nincsen meg a 2 félévben kötelezően előírt kreditszám államira, de újrafelvételizek, akkor a tárgyaim, jegyeim stb megmaradnak és újra államisként folytatom? Emeddig elkezdtem.

Figyelt kérdés

Egy tanárnő ezt mondta.

Amúgy meg nem kóklerségből csinálnám ezt, meg nem nem tanulás végett jött össze ez, hanem 2 balesetem is volt, egyik vizsgaidőpontban, így összekuszálódtak a jegyeim, még szabvállal sem tudtam teljesíteni a kötelezőt.

Most meg kaptam egy olyan lehetőséget (munka), hogy hülye lennék kihagyni.


Diplomát meg szeretnék, és ha ez tényleg igaz így, akkor 1 félév csúszás igazán nem érdekel.



2021. jan. 4. 18:27
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
PPKE
2021. jan. 4. 20:18
 12/13 anonim ***** válasza:
Nálunk (DE) ajánlott félévek vannak a tárgyaknak, nem kötelezőek.. Tehát felveheted a 4. féléves tárgyat elsősként is akár, ha teljesítetted az előkövetelményeket. Szerintem nálatok is így van :)
2021. jan. 5. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Meg ha kötelező is, tuti lehet valami méltányossági kérelmet beadni vagy ilyesmit.
2021. jan. 5. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!