Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mostmár teljesen biztos, hogy...

Mostmár teljesen biztos, hogy kinyitnak az iskolák 11-én?

Figyelt kérdés

2021. jan. 4. 23:52
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/78 anonim ***** válasza:
26%
Ha nem kovetik az op torzs javaslatat gyakorlatilag szembeköpik őket, nem hiszem hogy a kormany nem kovetne a szakemberek javaslatat.
2021. jan. 6. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/78 anonim ***** válasza:
19%

A kormány így is sok támogatót vesztett a korlátozásokkal,gazdaság leállításával,lezárásokkal.


A legutóbbi felmérések szerint kb.5%-ot vesztettek. Az ismeretségi körömben is pártolnak el tőlük.

Én is rájuk szavaztam 18'-ban de az elmúlt hónapok miatt nem fogok rájuk szavazni.

2021. jan. 6. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/78 anonim ***** válasza:
26%
Az étteremek, kisvendéglők, kocsmák ,étkezdék nagy része végleg bezárt.😢
2021. jan. 6. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/78 anonim ***** válasza:
82%

"Az étteremek, kisvendéglők, kocsmák ,étkezdék nagy része végleg bezárt."

A többi viszont felpörgette a házhoz szállítást, és köszöni szépen jól van, még új munkaerőket is felvettek. Ez ilyen. Versenyszféra. Alkalmazkodni kell tudni.

2021. jan. 6. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/78 anonim ***** válasza:
25%

Ha a multikra gondolsz, igen de az nem nekünk jó, mert 90%-a külföldi. A magyar kis és közepes vállalkozások tömegével csődölbej be mert nincs vendég :(

#54


Tudja Orbán hogy ez így nem mehet tovább.

2021. jan. 6. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/78 anonim ***** válasza:
82%
Én online oktatás miatt végre élek. Elég nagy hiba volt az ország egyik legnehezebb középiskolájába jelentkezni. A tavaszi online oktatás mentett meg az átiratkozástól. Nekem így sokkal jobb, végre tudok időt tölteni a családommal és magammal is tudok foglalkozni. Tehát nagyon remélem, hogy nem nyit ki újra.
2021. jan. 6. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/78 anonim ***** válasza:
68%

"Elég nagy hiba volt az ország egyik legnehezebb középiskolájába jelentkezni."

Ezt majd írd meg azoknak, akik itt fognak parázni, hogy felveszik-e őket, és jajmilesz, ha nem. :)

2021. jan. 6. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/78 anonim ***** válasza:
6%
56# Ez elég nagy önzőség, hogy az ország tönkremegy te meg végre tudsz otthon dögleni 0-24 ben. De szerencsére nem te fogsz dönteni ebben a kérdésben ;) A sok lepontozó iskolakerülő hülyegyerek se sokáig fog otthon kockulni. 12.-én suli :P
2021. jan. 6. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/78 anonim ***** válasza:
72%
Hidd el barátom, nem döglődök hanem kihasználom a lehetőséget és a jövőmbe fektetem az időm. Miért lenne önzőség? Kitől veszek el és mit? "sok lepontozó iskolakerülő hülyegyerek" miért is lenne az? Most ha akarna sem mehetne be jelenléti oktatásba tanulni.
2021. jan. 6. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/78 anonim ***** válasza:
74%

"hogy az ország tönkremegy"


középiskolás "gyerekekkel" szerintem már nem kell otthon maradniuk a szülőknek...

2021. jan. 6. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!