Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mostmár teljesen biztos, hogy...

Mostmár teljesen biztos, hogy kinyitnak az iskolák 11-én?

Figyelt kérdés

2021. jan. 4. 23:52
1 2 3 4 5 6 7 8
 61/78 anonim ***** válasza:
78%
Attól még tanulniuk kell, hogy online van az oktatás. De legalább több idejük van más dolgokra. Pihenni, főzni egy jót, zenét hallgatni, elmélkedni. Most az iskolában is csak döglődnének, nem?
2021. jan. 6. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/78 anonim ***** válasza:
80%

"12.-én suli"

Ez a legújabb, hogy csak kedden fog kezdődni...

Mellesleg úgy kell írni, hogy 12-én, úgyhogy te se nagyon törted össze magad, amíg iskolába kellett járnod, látszik...

Egyébként meg nem attól függ, hogy mennyit lóg valaki, hogy helyrajzilag hol kell töltenie a napot: az iskolában is, otthon is pont ugyanannyit lehet lógni, csak máshogy.

2021. jan. 6. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/78 anonim ***** válasza:
79%

otthon is ugyanúgy tanulunk csak sokkal jobban tudjuk beosztani az idonket, zenet is hallgathatunk tanulas kozben, segíthetünk a szüleinknek is...

plusz szerintem ez sokkal kevesbe stresszes, és nem , nem azert nem csak fekszek egesz nap, hidd el sokan tanulnak, nem magadból kell kiindulni. amugy meg nem veletlen pontoznak le ;)

2021. jan. 6. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/78 anonim ***** válasza:
75%

január 8.-án lesz bejelentés, az RTL Híradóban hangzott el, a középiskolákról holnap egyeztetnek ugyan, de bejelentés csak január 8.-án.

[link]

2021. jan. 6. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/78 anonim ***** válasza:
90%
Az eredeti kérdésre a válasz: Orbán azt mondta hogy nem lehet enyhíteni, Szlávik azt mondta hogy a harmadik hullámot nem a vakcina hanem a szigorú korlátozások fogják megakadályozni, Cecília azt mondta hogy indokolt fenntartani az intézkedéseket, tehát szinte biztos hogy nem lesz iskola.
2021. jan. 6. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/78 A kérdező kommentje:

#58


Az iskolában az tanulás, hogy 45 percen keresztül diktálnak, ami után azt mondják, hogy ‘jól van gyerekek, tanuljátok meg otthon, holnap dolgozat!’. Akkor kérdem én, mivel jobb a rendes iskola?

2021. jan. 7. 01:19
 67/78 anonim ***** válasza:
17%

Én örülnék ha visszamennénk mert végzős vagyok és fontos nekem az érettségi,szalagavató,szerenád.

Amúgy ha valaki fél iskolába menni,-bár ránk nem veszélyes ez a sz@r, akkor igényelheti hogy otthon tanuljon amíg azt nem mondják a fejesek hogy elmúlt a veszély.

Legalább az mehessen suliba aki akar.

Meg aztán kb semmi sportolási lehetőségünk sincs. Az edzőtermeket nem ártana kinyitni már.

Érdekes lesz az idei érettségi, nagyon remélem hamár iskolába nem mehetünk legalább könnyebb feladatok lesznek benne.

2021. jan. 7. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/78 anonim ***** válasza:
100%

"kb semmi sportolási lehetőségünk sincs"

Csak az nem mozog, aki nem akar.

2021. jan. 7. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/78 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne lenne sportolási lehetőség? Otthon is lehet edzeni, ha szeretnél sportolni, akkor azt otthon is megtudod oldani.
2021. jan. 7. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/78 anonim ***** válasza:
86%

Sőt otthon talán még könnyebb is.

Tavasszal pl. volt olyan hogy bicikliztem egyet lyukasórán.

2021. jan. 7. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!