Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Lehetséges, hogy a tanárok...

Lehetséges, hogy a tanárok tudják, hogy kinyitnak-e a középiskolák?

Figyelt kérdés

igen, 100. ilyen témájú kérdés, viszont amire ki akarok térni az kicsit más jellegű.

az ofőm és a matektanárom is azt írta a feladott anyag mellé, hogy jövőhéten már személyesen találkozunk, ők nagyon magabiztosnak tüntek.

viszont tegnap azt hallottam a híradóban, hogy nem lesz enyhítés mivel még nincs elegendő vakcina.

szerintetek lehet, hogy a tanároknak van valami belsős infójuk?


2021. jan. 4. 08:44
 1/8 PSPETI ***** válasza:
89%
Nem, a pedagógus is annyit tud, mint te vagy én.
2021. jan. 4. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
ők se tudnak többet mint a diákok
2021. jan. 4. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
okés, köszi! akkor valszeg csak reménykednek
2021. jan. 4. 08:46
 4/8 anonim ***** válasza:
95%

Anyukám tanár. Középiskolában. Megkérdeztem mi a helyzet? Azt mondta, náluk az igazgató azt mondta, hogy 01.12-től személyes oktatás a suliban. Ha addig másként nem rendelkeznek.

Na hát ezt most is tudjuk. Minden attól függ szerintem, hogy a veszélyhelyzetet hosszabbítják-e. Majd legkésőbb 01.11-én kiderül, hogy mi lesz a folytatás.

Anyukám úgy készül, hogy mennek majd, a tanulók is várják, hát majd kiderül.

2021. jan. 4. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
84%
Páromnak azt mondták lehet találkozunk személyesen, nekem pedig hogy biztosan. De semmi biztos infó nincs.
2021. jan. 4. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is ezt csinálják a tanárok, a többség ezt nyomatja, hogy jövőhéten jelenléti lesz. Van aki azt mondja, szerinte a telet otthon töltjük. Utóbbival értek egyet, a tanárok többsége ősz elején is azt hangoztatta hogy nem lesz iskolabezárás, majd decemberben azt, hogy tuti újra jelenléti lesz; aztán tessék, még mindig digitális van. A helyzetet, OV megszólalást és a józan eszet figyelembe véve szerintem (minimum) február közepéig marad a digitális tanrend.
2021. jan. 5. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
*józan észt
2021. jan. 5. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
100%
Édesapám tanár, ugyanúgy a sötétben tapogatózik, mint az emberek többsége. A vezetőség sem tud még semmit. Gondolom azért mondják a tanáraid, hogy jövő héten találkoztok, hogy kicsi reményt adjanak ebben a nehéz időben.
2021. jan. 6. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!