Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A Bárdosban és a Jókaiban van...

A Bárdosban és a Jókaiban van értelme a 4+1 éves angol nyelvi előkészítős osztályt választani? Vagy jobban járom a sima gimis osztállyal?

Figyelt kérdés

2021. jan. 6. 22:36
 1/7 A kérdező kommentje:
Szerintem inkább a 4 éves.
2021. jan. 7. 18:46
 2/7 anonim válasza:
100%
Ha a nyelvvel szeretnél foglalkozni, akkor inkább a 4+1-est válaszd. A Bárdosban nulladikban kb. heti 18 nyelvi órád lenne, szóval abban az egy évben nagy részben csak a nyelvvel foglalkoznak, aztán kilencedikben menne normálisan minden tovább.
2021. jan. 9. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
83%
Ugyan se nem vagyok Bárdosos, se nem vagyok Jókais, de szerintem nem feltétlenül éri meg 4+1 éves osztályt választani ennyire gyenge gimikben. A nyelvi előkészítő év jó dolog, azonban akkor már megcéloznék egy erősebb gimit.
2021. jan. 18. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Tudom, hogycaz Eötvösben a 0. után a tantárgyak egy részét angolul tanulják. Gondolom akkor ezekben a gimikben is. Különben mi értelme lenne a nyelvi előkészítőnek?
2021. jan. 18. 12:49
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Én például olyan iskolában vagyok, ahol két nyelvet tanulunk nulladik évben emelt óraszámban. Így nekem 10 angolom és 8 franciám van egy héten. Ennek az az előnye, hogy egy év alatt két évnyi anyagot simán megtanulunk. Plusz így a nyelvvizsga is sokkal könnyebb lesz.
2021. jan. 18. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
5-ös, melyik suliba jársz?
2021. jan. 20. 10:50
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
A Jókaiban is van emelt német és angol is. 1 év alatt tanulják meg 2 év tananyagát.
2021. febr. 24. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!