Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Februárban vissza kell menni...

Februárban vissza kell menni az iskolába szerintetek ?

Figyelt kérdés
2021. jan. 8. 12:21
 1/10 anonim ***** válasza:
89%
Én úgy gondolom, hogy vagy igen, vagy nem.
2021. jan. 8. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
81%
Ne kezdjétek megint!
2021. jan. 8. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem az ilyen kérdéseket nem is kéne már engedélyezni. Idegölő folyton mindenhol az ilyesfajta nyomorék kérdéseket látni.
2021. jan. 8. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 PSPETI ***** válasza:
58%
Nem vagyunk jósok. Holnap sem, holnapután sem, és az után sem leszünk azok, úgyhogy felesleges minden nap hatszor megkérdezni.
2021. jan. 8. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Zöldlámpás lámpás - o1g ***** válasza:
88%

Tényleg mérhetetlenül ostoba kérdés.

Egyébként te is tudod a választ, nem lesz suli februárban SEM. Járvány van, és addigra nem fog elmúlni.

2021. jan. 8. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
93%
Ma tisztán kimondta Orbán Viktor és Müller Cecília is, pár óra különbséggel, hogy addig NINCS lazítás amég az ország nagy része be nem oltatta magát. Ezen mit nem lehet érteni? Majd talán visszamész március vége fele az iskolába.
2021. jan. 8. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
81%
Ha elég oltóanyag érkezik és elég embert betudnak addig oltani akkor nagy valószínűséggel igen menni fogunk suliba!
2021. jan. 8. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
79%
Alig jelentették be, maradj már meg a seggeden bszki.
2021. jan. 8. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
92%
Maradjatok nyugton már! Örüljünk hogy feb.1ig nem kell bemenni! Utánna vagy igen vagy nem. Senki se lát a jövôbe.
2021. jan. 8. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
19%

#9 nem mindenki örül annak, hogy nem kell menni. Köztük én se.

Én bízok benne, hogy februárban már mehetünk. De ahogy előttem is írták, mindez csak azon múlik, hogy mikor áll majd rendelkezésre kellő mennyiségű vakcina.

2021. jan. 8. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!