Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Reálisan nézve a végzősök...

Reálisan nézve a végzősök mennyit lesznek idén jelenlétiben? 2 hónapot se?

Figyelt kérdés

Nekik a tanév csak április végéig tart. A február az távoktatásban fog eltelni, ez már előre tudható, tök mindegy hogy jelenleg csak feb 1-ig tart. Majd hosszabbítanak még.

Akkor marad a márc-április, de abból még lejön a tavaszi szünet.

Tehát oda jutunk hogy két hónapot se töltenek el a végzősök jelenlétiben?


2021. jan. 9. 09:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
68%
Szerintem meg feb1. Tol is lesz hosszabbitas legalabb marciusig.
2021. jan. 9. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
82%
na ez az! Én is úgy számolnám, hogy max kettő hónap. És akkor a tavaszi szünetet elegánsan felejtsük is el, ha azt belevesszük még 2 hónap se.
2021. jan. 9. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
86%

A február 1 utáni hosszabbítás majd még meglátjuk. Jósgömböm nincs.


Szerintem tök mindegy, hogy a végzősök 2021-ben 3 vagy 2 vagy 1 vagy egy hónapot sem járnak suliba. Aki akar az tanulhat a digitális oktatás alatt.

Sajnos lesznenk olyanok akik majd az érettségin fognak pofára esni és nem úgy sikerül az érettségijük, mint szeretnék.

2021. jan. 9. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
érettségin mindig van aki pofára esik ettől függetlenül is
2021. jan. 9. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Aki szeretne tanul magától, de nem mindegy hogy mennyi segítséget kap egy ilyen diák. Ha minden olyan egyszerű miért vannak tanárok?

Én már nem tervezek, nem élem bele magamat semmibe. Azért örülnék, ha még tudnék járni suliba az osztályommal és amíg a városban vagyok járhatnék táncolni is. +a tavalyiakat nagyon kellett sajnálni az elmaradó ballagás miatt, de akkor most én is jogosan sírhatnék, hogy nekem nem volt semmi (csak egy az osztály által megszervezett és megtartott általunk csinált szalagokkal 1 szalagtűzés). Nem kezdtük el a táncot, áll az egész tablós projektünk, nem volt szalagtűzés és bál, nem lesz 24 órás sportnap, ha így haladunk szerenád, osztálykirándulás és ballagás sem lesz... Nem tudtam elmenni educatiora és az egyetemek nyílt napjaira sem (a netes nekem nem ér sok mindent). Szóval a kérdésre nem tudok válaszolni. Az biztos, hogy semmi sem biztos és majd lesz valahogy

2021. jan. 9. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Most kiderül, ki az, aki érett. :)
2021. jan. 9. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Hát ja. AKi komolyan veszi felkészül így is úgy is. AKi lébecol, annak kegyelemkettes. Bukni nem fog senki.
2021. jan. 10. 08:33
 8/11 anonim ***** válasza:
Személyesen láttam, hogy a tavaly májusi érettségin megbukott néhány ember. Hidd el most is lesz ilyen!
2021. jan. 10. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Ott igen, itt nálunk az iskola fennállása óta nem volt bukás az érettségin.

Ez egy ilyen "borítékos" hely. Petike nagyon rosszul áll, anyuci bemegy igazgató bácsihoz, boríték, és Petike mindenből kettes. Még akkor is ha meg se szólal.

Ez így megy itt mióta világ a világ. Ébresztő, Magyarországon vagyunk!

2021. jan. 10. 12:11
 10/11 anonim ***** válasza:
Jó lehet az érettségi elnök is nálatok... Meg anyukának sok pénze lehet, hogy mindenkit meg tud kenni. Azért nálunk a suliban, városban, környéken lévő sulikban ilyen nincsen.
2021. jan. 10. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!