Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A tatabányai Bárdos Gimnáziumr...

A tatabányai Bárdos Gimnáziumról és a komáromi Jókairól szeretnèk véleményt kérni. Melyikbe érdemes jelentkezni?

Figyelt kérdés

2021. jan. 9. 18:58
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Van itt olyan, aki valamelyikbe jár?
2021. jan. 13. 21:08
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Én bárdosos vagyok és nem szeretem annyira:(


Csont nélkül felvettek, szóbelinem sem kellett meg semmi, pedig nem volt kimagaslóan jó felvételim.


A tanárok közöl van néhány brutál jó (pl RZsn (ő a best), JLK, BI, SBE, CKG stb), de van olyan is, aki erősen politizál (ide direkt nem írok nevet) vagy első órán megmondja, hogy ő amúgy nem is akar minket tanítani

Diákok között is van minden, mint a búcsuban, de általában a jó tanulók elmennek másik suliba, mert itt a sok hülye miatt pl nem lehet rendesen órát tartani sem

Az iskola nagyon régi, gyakran nincs fűtés esetleg befagy a csap, a vécék koszosak a tesi öltözökben van, hogy nincs ajtó stb.

A bűfés bácsi ijesztően kedves ezért valaki vagy nagyon imádja vagy kirázza tőle a hideg

Mellette szól még, hogy az iskola orvos és a könyvtáros nagyon kedvesek, mindig mosolyognak 😄

Jah, meg egyik nyáron egyszer csak kopog az igazgató térdgatyában, rövidujjóban meg sport cipőben és aláírásokat győjt.

Amúgy a menza kaja is itt is ehetetlen. Egyszer találtam a levedemben egy poloskát is🤢

Szerintem a másik sulit válaszd, bár már gondolom későn írok😅

2021. máj. 14. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. Hát, ez nem túl biztató. Hányadikos vagy?
2021. jún. 19. 14:00
 4/13 anonim ***** válasza:
8-os
2021. jún. 21. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Akkor jövöre továbbállhatsz, nem?
2021. jún. 21. 14:40
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
De. Felvételiztem is máshová, úgyhogy minden oké😅😄
2021. jún. 22. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Jól tetted? Melyik suli lett a választott?
2021. jún. 22. 10:48
 8/13 anonim ***** válasza:
Szerintem jól tettem. Egy pesti biosz szakos suli lett a választott 😊
2021. jún. 22. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Szuper. Gratulálok.
2021. jún. 22. 19:33
 10/13 anonim ***** válasza:

Köszönöm!

Te végül ide jelentkeztél?

2021. jún. 22. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!