Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Tanártól felmondási idő után...

Tanártól felmondási idő után nem kéne megvonni az enapló belépési jogot?

Figyelt kérdés

Ha egy tanár felmond és letelik a felmondási ideje is, akkor nem kéne tőle lassan megvonni az enapló jogokat? Nonszensz hogy november óta itt sincs, de az enaplóba beléphet és akár jegyet akár órát beírhat. Nem ír, na de beírhat.

Nem lenne evidens hogy megvonják a jogot tőle az utolsó nap?


2021. jan. 10. 11:02
 1/6 anonim ***** válasza:
Alapítványi iskola? 🤣
2021. jan. 10. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Belépési jog megvonása nem tudom miért lenne indokolt, a Neptun-hoz is mindenkinek van hozzáférése, miután végez egyetemen. Inkább azt kéne beállítani, hogy az óráihoz (amiket már nem ő tart) hozzárendelni az új oktatót és akkor már nem tudna értékelni/beírni semmit. Illetve ha volt osztályfőnök, akkor nyilván ott is az új tanárt beállítani.
2021. jan. 10. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
1:)... még le sem írja a kérdést, már tudjuk:))
2021. jan. 10. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

"Belépési jog megvonása nem tudom miért lenne indokolt, "


hát lehet én vagyok egyszerű mint a bot, de amikor távozok egy helyről akkor evidens hogy kulcsokat leadom és minden online rendszerből azonnal kizárnak. ez evidens.


voltam olyan helyen ahol a céges admin progiból ami a belépést is rögzítette, utolsó nap pontosan 16.00kor kiléptettek. de végleg.

addig tartott a munkaidőm, 16.01kor már belépni se tudtam.


ez evidens.

2021. jan. 10. 11:20
 5/6 anonim ***** válasza:

Ha ennyire "evidens", akkor mi a kérdésed tulajdonképpen?

Vagy csak az az elfogadható válasz számodra, ha helyeselve bólogatunk? Mert így kár kérdezni.

2021. jan. 10. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem írtad, hogy pontosan melyik rendszerről van szó és ezeknek eltérő a funkcionalitása.

A levelezéséhez pl miért ne lenne joga hozzáférni?

Vagy ha egy szülő/vezetőség írni akar neki, akkor miért ne tehetné meg a felmondása után?

A saját munkaidő-elszámolását miért ne tölthetné le a rendszerből?

2021. jan. 10. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!