Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szerintetek lesz valami...

Szerintetek lesz valami könnyítés érettségin (pl nincs szóbeli)?

Figyelt kérdés
Tudom, addigra jobb lesz járványügyileg a helyzet valószínűleg. De lassan 1 éve alig volt jelenléti tanítás, a tavalyi évfolyamnak sokkal kevesebb maradt ki.
2021. jan. 10. 14:50
 1/10 anonim ***** válasza:
69%
Órán csendben kell lenni és hallgatni, lejegyzetelni az anyagot és megtanulni. Ezt online oktatás esetén is meg lehet tenni. Akkor minek kéne könnyíteni az érettségin? Tanuljatok!
2021. jan. 10. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Lol, szerinted meg vannak tartva az órák online?
2021. jan. 10. 14:58
 3/10 anonim ***** válasza:
56%
Miért, nincsenek?
2021. jan. 10. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Hát ha az óra tartásnak számít, hogy átküldenek valamit hogy másold le és tanuldd meg, akkor de.

Egy tanár tart nálunk heti 1x órát online, más nem.

Nem szeretnék ennek a hatékonyságán vitatkozni. Én tanulok így is, de órákon az anyag felét megjegyzem már azzal, hogy figyelek

2021. jan. 10. 15:03
 5/10 anonim ***** válasza:
54%

Most az október-novemberi érettségiidőszakban is meg voltak tartva a szóbeli érettségik és a járványügyi számok magasabbak voltak, mint jelenleg. Ezek alapján nem hiszem, hogy a május-júniusi érettségi időszakban ne lenne szóbeli.

Persze ez ügyben nem a gyakori népe fog dönteni.

2021. jan. 10. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
49%

Nem lesz semmilyen plusz könnyítés. Ha nem lesz szóbeli, az is legfeljebb csak a vírushelyzet miatt. Egyébként a szóbelj pont hogy könnyítés, mert ott szoktak javítani.


Ha ennyire gondot okoz az önálló tanulás, akkor felejtsd el az egyetemet, mert ott jelenléti oktatásnál is ez megy.

2021. jan. 10. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Ja meg jo hogy nem a kis gonosz trollok dontenek akik itt vannak 🤣
2021. jan. 10. 15:11
 8/10 anonim ***** válasza:
56%
Lehet trollozni azokat, akik nem értenek egyet, de emlékezz ránk, amikor a szóbelire vársz, vagy amikor az egyetemen szénne szívatnak a le nem adott anyagokkal.
2021. jan. 10. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
56%
Szerintem sem lessz konnyites
2021. jan. 10. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
49%
*lesz bocsánat elírtam
2021. jan. 10. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!