Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Széchenyi egyetem építészmérnö...

Nfruskaa kérdése:

Széchenyi egyetem építészmérnök szakára elég az emelt matek,vagy érettségiznem kell fizikából is?

Figyelt kérdés
2021. jan. 13. 21:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem nézex mdg a honlapjuon?
2021. jan. 13. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Hogyan akarsz egyetemre felvételizni ha még egy ilyen egyszerű infót se tudsz megtalálni?

2021. jan. 13. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Követelmények:

rajz alkalmassági (Alk) és

matematika és

építészeti és építési alapismeretek v. építőipar ismeretek v. fizika v. magyar nyelv és irodalom v. történelem v. egy ágazaton belüli specializáció szakmai érettségi vizsgatárgy (magas- és mélyépítési ismeretek; vasútüzemi közlekedési, szállítmányozási és logisztikai ismeretek)

A jelentkezés feltételeként a felsorolt érettségi vizsgatárgyakból egyet emelt szinten kell teljesíteni.


Arra következtetek,hogy nem kell, viszont a matektanárom elküldött fizika factra mert hogy kelleni fog fix..

Gondoltam hátha valami értelmes ember tud választ adni,nem csak fikázni.

2021. jan. 13. 21:55
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Funkcionális analfabétizmus rulez...
2021. jan. 13. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Le van írva. Ennél milyen értelmesebb választ vártál?
2021. jan. 14. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Na de most tényleg.... Aki egy egyszerű összetett mondatot nem képes értelmezni, hogyan fog az egyetemen bármit is megérteni?
2021. jan. 14. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Milyen érdekes, hogy az építőipar az egyik legrosszabban fizető mérnöki terület de extra dolgokat kérnek a jelentkezésre az érettségi tárgyakon kívül. Mármint az egyetem örülhetne, hogy van egyáltalán hallgató. Mert nagyon nem éri meg építész mérnöknek tanulni. Meg mondjuk ez igaz az építőre is.
2021. jan. 16. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

7: milyen számú mintavétel alapján állítod ezt???


A fiam közel millás bruttót kap, építőmérnökként. És alig 4-5 éve végzett.

2021. jan. 16. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Építészmérnök akarsz lenni, de alapból nem természetes számodra, hogy emelt szintű fizika érettségire és tudásra van szükséged?!


Döbbenetes. Én magyar - történelem szakon végeztem, mégis evidensnek tartom, hogy a fizika alap. Nem tettem volna fel ilyen kérdést.

2021. febr. 10. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
7-esnek csak annyit kívánok, hogy olyan mérnök tervezze a házát, aki búcsúban lőtte a diplomáját minden előfeltétel nélkül.
2021. febr. 10. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!