Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » 17 éves fiú vagyok. Rajzolni...

17 éves fiú vagyok. Rajzolni mondjuk úgy hogy semennyire sem tudok, viszont szeretnék építészmérnök lenni. Van esély arra, h egyetemen a rajzalkalmassági sikerüljön, hogyha járnék tanárhoz külön? 2015-ben fogok érettségizni.

Figyelt kérdés
2014. febr. 26. 20:24
 1/9 anonim ***** válasza:
Egy év rengeteg idő, bármi kisülhet addig a dologból.
2014. febr. 26. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én is az szeretnék lenni..^^° Nem vetted fel emeltnek?;)
2014. febr. 26. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom hogy ahova járok lehet e emelten rajzot tanulni. Azt viszont valaki aki jártas ebben a dologban leirhatná, hogy ez milyen fajta rajzkészség(gondolok itt arra, hogy csak épületeket kell felvázolni, vagy ugyanugy árnyékolni is tudni kell, vagy csak körző-vonalzó,stb...), illetve h milyen tanárt ajánlotok.
2014. febr. 26. 20:54
 4/9 anonim ***** válasza:
Az első és legfontosabb dolog, a térlátás! Sok féle módszert találsz a neten hogyan tudod fejleszteni, elengedhetetlen lesz!
2014. febr. 26. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Járj előkészítőre

Anélkül úgysem nagyon veszik fel az embert

(áll.lag)

2014. febr. 26. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Hát felvenni felvesznek (ezt hallottam) mert matek-emelt fizika-közép elég, ha megvan az elegendő pontod. Utána nem tudsz továbbmenni ha nem tudsz rajzolni.( ez is csak állítólag)
2014. febr. 26. 22:51
 7/9 anonim ***** válasza:
Egy jó tanács, és ezt most nem piszkálásból, meg gonoszságból mondom, de ha ennyire nem tudsz rajzolni, nincsen hozzá természetes tehetséged, akkor ezt a szakmát nem neked találták ki. Egy közeli rokonom építészmérnökin végzett BME-n, hát... Nem körző-vonalzó, ahogy írtad.
2014. febr. 27. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Azt nem mondtam, hanem hozzátettem, hogy az kell-e hozzá?, mert nem vagyok benne biztos. De köszi a tanácsot:)
2014. febr. 27. 19:39
 9/9 anonim ***** válasza:
Én építészmérnökire járok. Ha nem szeretsz és nem tudsz rajzolni akkor miért akarsz építészmérnök lenni? Mivel utálni fogod, mint a szart az egészet, annyit kell rajzolni. Azt javaslom, hogy alaposan tanulmányozd át a mintatervet, hogy egyáltalán érdekel e az, amit ott tanulni fogsz. Mert menő házakat tervezni, de ez nem így működik...
2014. márc. 28. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!