Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Féltek a 2021-es májusi...

Féltek a 2021-es májusi érettségitől? Nehezebb lesz vagy könnyebb szerintetek?

Figyelt kérdés
Mi a véleményetek ezzel kapcsolatban? Lehet hogy kicsit könnyítenek rajta? Úgy érzem, az egyik legnagyobb kitolás ever, hogy pont most vagyok 12.-es, mert online alatt szart se lehet tanulni, sokszor nincs is óránk rendesen meg állandóan a hanggal meg minden technikai dologgal probléma van.

2021. jan. 14. 21:05
A kérdező szavazást indított:
Szerintem nehezebb lesz
Szerintem könnyebb lesz
9 szavazat
 1/10 anonim ***** válasza:
42%

Szerintem nem nagyon lesz könnyítés. De nehezebb sem lesz az előző évekbeli feladatoknál. Átlagos tételeket várok én személy szerint.


UI: De nagyon imádkozom, hogy a szóbelik elmaradjanak :D

2021. jan. 14. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is hasonló nehézségű lesz mint az előzőek.
2021. jan. 14. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Tavaly érettségiztem. Tavaly a közép könnyebb lett. Az emelt nehezebb. 2 emeltem volt és 4 közepem. Hidd el elég tárgyból érettségiztem, hogy ki tudjam jelenteni.
2021. jan. 14. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem, hogy szándékosan könnyítenének. Eleve van egy kis szorása évről évre, de általában ebbe kár bármiféle szándékot belelátni, egész egyszerűen így sikerül. Gondolj arra, hogy mindenkinek ugyanilyen lesz az évfolyamon, nem csak neked, ezért akár nehezebb lesz, akár könnyebb, nem kerülsz a felvételinél jobb vagy rosszabb helyzetbe.
2021. jan. 14. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Nem úgy értem, hogy direkt nehezítenek-e rajta, hanem, hogy így hogy online volt és kiestünk teljesen a gyakorlatból így nem-e lesz nekünk nehezebb?


Utolsó! Hova mész tovább, hogy 2 emelted meg 4 közeped van?

2021. jan. 14. 21:54
 6/10 anonim ***** válasza:
91%
Ha otthon tanulsz rendesen, magadtól, akkor semmivel sem lesz nehezed,mintha iskolába lennél.
2021. jan. 14. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Én az óbudai egyetem Mérnökinformatikus Bsc-re mentem tovább. Üdv 4 közép 2 emelt.
2021. jan. 14. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
általában a legtöbb orvosira jelentkezőnek is 2 emelt (biosz, kémia) és 4 közepe van
2021. jan. 15. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is 2 emelt + négy közepem volt pedig én “csak” pszichologiara mentem. Szerintem azért viszonylag sok szakhoz kell már ennyi érettségi.
2021. jan. 16. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként a kérdésedre válaszolva: szerintem nem lesz könnyebb sem nehezebb. Tipikusan olyan az érettségi hogy a kettest könnyű az ötöst nehéz megszerezni direkt azért, hogy az egyetemre jelentkezők között szórás alakuljon ki. Nem lenne jó, hogyha az egekbe lennének a ponthatárok
2021. jan. 16. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!