Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Egyetemen, ha nem tudtal...

Egyetemen, ha nem tudtal reszt venni online vizsgan technikai okokból akkor kihez kell fordulni?

Figyelt kérdés
Tegnap lett volna egy vizsgam de az alberletben amik bérlek az elmult napokban folyamatosan baj van a nettel(es a fűtéssel is igazabol). Elkuldtem a tanarnonek miert nem tudtam reszt venni sot a tulajdonossal folytatott beszelgetest is elkuldtem neki. Viszont nem ir vissza. Ilyenkor mi a teendo? Nem az van h elvileg ha a technika volt a hibas mar masnap adnia kene egy lehetoseget? De meg valaszt sem ad. A kollégájának is irtam mar de o csak annyit irt vegyem fel a tanárnővel a kapcsolatot(hat kossz). Mit csinaljak? Jelentkezzek fel az utovizsgara? De meg nem vizsgáztam es beírta a nem jelent meget

2021. jan. 15. 11:18
 1/9 anonim ***** válasza:
25%
Ki fizeted a. Büntetést majd jelentkezel újra
2021. jan. 15. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
49%

„Nem az van h elvileg ha a technika volt a hibas mar masnap adnia kene egy lehetoseget?”


De, hogyha nála van probléma. Ha nálad van probléma, az egyéni szociális probléma. Ha a tanár jó fej, akkor megoldja okosba, ha nem, így jártál.

2021. jan. 15. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
39%
A panaszod senkit nem fog érdekelni az egyetemen, vehettél volna mobilinternetet arra a napra. Utolsó vizsga esetén talán megengedné, hogy szóbelizz privátban, de jelen esetben kénytelen vagy felvenni a kövit.
2021. jan. 15. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Mekkora pocsfejek vannak itt jesus
2021. jan. 15. 12:16
 5/9 A kérdező kommentje:

szóbeli vizsgán technikai problémák mind a vizsgáztató, mind pedig a vizsgázó oldalán egyaránt felmerülhetnek. Technikai, illetve kapcsolódási problémák esetén, ha azok a vizsga megkezdését vagy rendes menetét érdemben akadályozzák, a problémában érintett hallgatót igazoltan távollévőnek kell tekinteni és azonos feltételekkel újabb vizsgalehetőséget kell neki biztosítani.


A hallgató oldalán felmerülő technikai probléma esetén a hallgatónak kell csatolnia olyan dokumentumot (pl. képernyőkép), amely a problémát valószínűsíti. A dokumentum alapján az oktató a vizsgahiányzást igazoltnak tekintheti.

2021. jan. 15. 12:19
 6/9 anonim ***** válasza:
32%
Na, akkor ha te jobban tudod, akkor mi a francért írtad ki a kérdést? ...
2021. jan. 15. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
84%

Köszönjük az értelmes válaszokat!


Amúgy többnyire meg szokták osztani vizsgák előtt egy szöveget, hogy lesz-e felügyelet a vizsga alatt technikai problémákra tekintettel, illetve a HÖK és a kar dékánjának is ki kellett adnia erről egy intézkedést és tájékoztatást az online rendszerre való átálláskor.

A tanárnő ha hétfőig nem válaszol az azt jelenti hogy lekakil, vagyis sos vedd majd fel a kapcsolatot az egyik HÖK évfolyamképviselővel és a tanszékvezetővel, segíteni fognak majd.

2021. jan. 16. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Utolsó: Ma válaszolt végre szóval meglett/meglesz oldva. Köszönöm, hogy te voltál az egyetlen aki értelmes választ tudott adni! :)
2021. jan. 16. 23:25
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez melyik egyetem? Miskolcon velem az első hsz ben leírt eset történt meg.
2021. jan. 17. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!